У стартовому матчі змагань Україна переграла команду Латвії.

У польському місті Олецко стартував чемпіонат Східно-європейської конфедерації волейболу серед дівчат вікової категорії U-14. Як ми вже розповідали, у бойовому настрої туди вирушила українська збірна під керівництвом Олени Алєксєєвої, яка підкреслила велику користь, отриману її підопічними у змаганнях вітчизняної першої ліги. Протистояння з дорослішими та досвідченішими суперницями стало хорошою практикою напередодні відповідальних поєдинків на міжнародній арені. Тож і розпочали наші дівчата з упевненої перемоги.

УКРАЇНА – ЛАТВІЯ – 3:0

(25:20, 25:14, 26:24)

За словами Олени Алєксєєвої, суперники одне одного абсолютно не знали, тож зрозуміти справжній потенціал команди Латвії довелося вже безпосередньо на майданчику. Та часу, так би мовити, на розкачку наші волейболістки собі не дозволили. І дуже швидко з’ясувалося, що у загальній мобільності й тактичній дисципліні «синьо-жовті» своїх опоненток помітно переважають. Тому, заволодівши впевненою ініціативою десь із середини стартового сету, надалі вони продовжили розважливо втілювати в життя настанови тренера, які призвели до солідної переваги і в другій партії.

Лише тоді суперниці, усвідомивши, що відступати вже нікуди, заграли більш розкуто та агресивно. Натомість наші дівчата припустилися кількох помилок, і тим самим лише підбадьорили представниць Латвії. Тож боротьба вирівнялася, і стало зрозуміло, що перемогу в сеті здобуде той, у кого виявиться міцніший характер. До честі підопічних Олени Алєксєєвої, у них присутній саме такий. Тож вони здобули важливу перемогу, і в хорошому настрої готуються до наступного протистояння з командою Грузії, яка зазнала нищівної поразки від Росії – 0:3 (4:25, 5:25, 2:25).