У Тбілісі завершися чемпіонат Східно-Європейської волейбольної зональної асоціації (EEVZA) серед дівчат у віковій категорії до 16 років.

Молодіжна збірна України під керівництвом Олени Алєксєєвої посіла четверту сходинку турніру.

На груповому етапі українські волейболістки перемогли команди Азербайджану, Грузії та Латвії (3:0) та поступилися з сухим рахунком збірній Росії, яка, в результаті, і вийшла у фінал змагань, адже посіла перше місце нашої групи.

За бронзові нагороди наші співвітчизниці зійшлися у протистоянні зі збірною Білорусі. У напруженій боротьбі, українки на тай-брейку поступилися своїм суперницям.

ukraine

Отже, за результатами чемпіонату СЄВЗА-2019, українська команда посіла четверте місце. Бронза дісталася Білорусі. Фінальний поєдинок між Польщею та Росією відбудеться пізніше.

Чемпіонат СЄВЗА-2019. Грузія, Тбілісі (дівчата U-16)

8 місце – Грузія

Відзначимо, що тиждень тому юнацька збірна України у віковій категорії до 17 років також боролася за бронзу СЄВЗА проти Білорусі. Матч закінчився з таким же рахунком 3:2, але на користь підопічних Ігора Альохіна.