Сьогодні у Грузії завершився чемпіонат Східно-Європейської зональної асоціації серед спортсменів у віковій категорії до 17 років.

Наші хлопці показали хороший результат вигравши чотири з п’яти матчів. Ця одна поразка була від майбутніх переможців змагань - збірної Польщі.

Українські волейболісти розпочали турнір з вольової перемоги над Естонією (3:2), потім розгромили господарів змагань Грузію (3:0). А у вирішальному поєдинку за “золото” СЄВЗИ Україна на тай-брейку поступилася стала Польщі.

Все ж таки, підопічні Ігоря Альохіна змогли зібратися та завершити змагання на мажорній ноті, а саме "сухими" перемогами над Латвією та Азербайджаном.

В результаті, Польща стала переможцем чемпіонату СЄВЗА 2022, а України здобула срібні медалі! Бронзові нагороди дісталися Естонії.