Сьогодні о 15.00 за київським часом збірна України (U-20) зіграє третій матч в групі І чемпіонату Європи. Суперник – збірна Словенії.

Чемпіонат Європи (U-20)-2016

Збірна Словенії поступилася на чемпіонаті Європи в обох матчах. Спочатку – Німеччині - 1:3 (27:25, 18:25, 19:25, 21:25), а потім Болгарії - 0:3 (18-25, 15:25, 18:25).

Обидва матчі словенці розпочинали одним і тим же складом: зв’язуючий – Планіншич, догравальники – Чопі та Окрогліц, центральні блокуючи – Мулєц та Мачек, діагональний – Вртовец, ліберо – Томан. У порівнянні з матчем зі збірною України у відбірковому турнірі дві зміни: догравальник Чопі замість Хермана, та центральний блокуючий Мачек замість Тепіча.

Найкращим снайпером за підсумком двох матчів став Вртовец (на фото - №15) - 27 очок (16+11). Краще інших блокували той же Вртовец, а також та Мулєц – по 4 очки. Що стосується подачі, то словенці зробили всього 3 ейси за два матчі. Всього вони подавали 138 разів і припустилися при цьому 30-ти помилок.

Матч №1. Словенія – Німеччина - 1:3 (27:25, 18:25, 19:25, 21:25),

Словенія: Планіншич 3, Чопі 10, Мулєц 6, Окрогліц 15, Вртовец 16, Мачек 3; Томан (л), Херман, Одер, Меял 1, Тепіч 4. Тренер – Само Міклавц.

Матч №2. Словенія – Болгарія – 0:3 (18-25, 15:25, 18:25).

Словенія: Планіншич, Чопі 3, Мулєц 7, Окрогліц 7, Вртовец 11, Мачек; Томан (л), Херман 1, Одер, Кріжаніч 1, Меял 1. Тренер – Само Міклавц.

ЗА НАМИ БОРЖОК

Як відомо, збірні України та Словенії зустрічалися у другому відбірковому раунді, і тоді, на своєму майданчику словенці перемогли з рахунком 3:1. Ось що розповів про той матч офіційний сайт ФВУ

Словенія – УКРАЇНА – 3:1 (21:25, 25:22, 25:15, 25:20)

Словенія: Планіншич 5, Мулєц 5, Окрогліц 20, Херман 1, Вртовєц 15, Тепіч 5; Томан (л), Одер, Чопі 9, Меял. Тренер – Само Міклавц.

УКРАЇНА: Полуян 6, Головень 3, Плотницький 14, Рогожин 11, Вієцький 8, Клепко 4; Канаєв (л), Туровський, Столбунов 1, Лиходід 1. Тренер – Микола Пасажин.

Судді: В.Васіліадіс (Греція), Е.Акбулут (Туреччина).

Тривалість матчу: 98 хв. (23+28+22+25).

Набрані очки: 96-82 (атака - 42-34, блок - 10-5, подача - 8-9, помилки суперника - 36-34).

1 квітня. Нова Горіца. Палац спорту «Балон». 100 глядачів.

Все розпочалося для «синьо-жовтих» надзвичайно вдало. Перша партія була повністю за нашою командою. Особливо треба відзначити Олега Плотницького, який набрав левову частку очок української збірної. 25:21.

У другому сеті господарі майданчика знайшли рецепт, як протидіяти атакам підопічних Миколи Пасажина. Зав’язалася рівна боротьба, причому здавалося, що і друга партія нікуди від нас не втече – 22:20! Але насамкінець – кілька помилок українців поспіль, і ми поступаємося у цьому сеті – 22:25.

Третя партія розпочиналася досить рівно, але після рахунку «12» все пішло за словенським сценарієм. Сет був програний – 15:25.

І у четвертій партії ми вели в рахунку до першої технічної перерви – 8:6. Потім розпочалися гойдалки – 9:9, 12:12, 14:14… Кілька невдалих розіграшів поспіль коштували для нас дорого: словенці відірвалися – 20:15. Після цього довести партію, а з нею і матч до перемоги було для команди Само Міклавца справою техніки.

slovenia

ЗНАЧЕННЯ МАТЧУ

Звісно, матч з Україною  набуває для них значення визначального. В разі поразки словенці понижають свої шанси на продовження боротьби в чемпіонаті до мінімуму. Для цього, нагадаємо, треба потрапити в четвірку кращих в групі.  Для збірної України цей матч також надважливий – в разі перемоги шанси на продовження боротьби суттєво підвищаться.