Сьогодні о 21.00 збірна України зіграє зі збірною Іспанії вирішальний відбірковий матч чемпіонату Європи-2017.

Збірна України відправилася в Іспанію заздалегідь, а саме 5 жовтня. В аеропорту Бориспіль волейболістки перетнулися з футболістами збірної України, які прямували в Туреччину на відбірковий матч чемпіонату світу-2018. Футболісти зіграли 2:2, волейболісток же влаштує тільки перемога – про формулу виходу нижче.

ПЕРШИЙ МАТЧ

Нагадаємо, що в першому матчі, який відбувся 1 жовтня в Южному, іспанки перемогли з рахунком 3:2, вигравши перші дві партії, а також п’яту.

Українки мали перевагу за ефективністю атакуючих ударів  (36% проти 33%), за кількістю блоків – 15 проти 7-ми, мали із суперником практично однаковий рівень позитивного прийому (40%-42%) та програли на подачі (4 проти 7-ми). Але найголовніше волейболістки збірної України припустилися на 11 власних помилок більше (40 проти 29-ти).

Кращим снайпером матчу тоді стала Анна СТЕПАНЮК, яка вийшла на заміну в третій партії та набрала 21 очко – 16 в атаці, 3 на блоці та 3 на подачі.

У складі іспанок більше всього очок в активі діагональної Марії Сегури – 19 очок (16 в атаці).

УКРАЇНА – Іспанія– 2:3 (22:25, 23:25, 29:27, 25:23, 12:15)

УКРАЇНА: Кодола (к) 15 (13 – атака, 2 – блок, 0 – подача), Кириченко 5 (4,1,0), Новгородченко, Трушкіна  10 (6,4,0), Юрченко 3 (1,1,1), Дорсман 7 (6,1,0); Дельрос (л), Степанюк 21 (15,3,3), Чернуха 10 (7,3,0), Козлова 9 (9,0,0), И.Молодцова 2 (2,0,0).  Тренер – Гарій ЄГІАЗАРОВ.

Іспанія: Гонсалес 18, Корреа Естебан 4, Сегура 19, Ріверо 17, Коллар 15, Корраль Боуза 1; Санчес  (л), Шелегель 1. Тренер – Паскуаль Сорін.

Тривалість матчу: 139 хв. (28+28+35+31+17).

Судді: К.Хепп (Люксембург), А.Матейзер (Румунія).

Набрані очки: 111-15 (63-61 – атака, 15-7 – блок, 4-7 – подача, 29-40 – помилки суперника)

1 жовтня. Южне. ФСК «Олімп». 600 глядачів.

ПЕРЕМОЖНА ФОРМУЛА

В Іспанії збірну України влаштує тільки перемога. Якщо українки виграють 3:0, чи 3:1 то вони стануть фіналістами Євро-2017, в разі перемоги 3:2, буде назначений «золотий сет», який і визначить учасника чемпіонату Європи.