Волейболісти збірної Словенії в Любляні в півфінальному матчі чемпіонату Європи з рахунком 3:1 обіграли Польщу.

По ходу першої партії словенці поступалися -5, але ліквідували відставання завдяки численним помилкам Вільфредо Леона. На сет-болі господарі майданчика закрили лідера поляків блоком – 25:23. У другому сеті на майданчику з’явився інший діагональний – Давид Конарський і саме він своєю точною атакою приніс команді перемогу в кінцівці – 26:24. У третій партії поляки провалилися в атаці, показавши лише 28% реалізації (10/36). Атака і блок діагонального Тончека Штерна дозволили словенцям наздогнати поляків в кінцівці четвертого сету, а потім Урнаут зробив ейс подачею в Кубяка – 24:22. У наступній спробі капітан словенців подав у сітку, але капітан поляків Кубяк відповів тим же – 25:22.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Леон, який набрав 22 очки. У складі словенців 18 очок у Урнаута.

leon

Словенія вдруге в історії вийшла у фінал чемпіонату Європи. У 2015 році словенці у вирішальному матчі з рахунком 0:3 поступилися Франції. Другий фіналіст визначиться завтра, 27 вересня. В Парижі французи зіграють проти збірної Сербії.