Збірна України U-20 здобуває другу перемогу в Нова Горіца (Словенія) і займає друге місце у своїй групі. Коментар Олега Плотницького, кращого гравця матчу.

Україна мала сильну подачу протягом всього матчу, що не давало суперникам показати свою кращу гру. Олег Плотницький подав 2 ейси підряд і перевага України досягла 6 очок, що дозволили отримати достатньо комфортну перемогу у першому сеті з рахунком 25-19.

Другий сет був набагато рівніший, команди обмінювалися лідерством, поки Бельгія не набрали 3 очки підряд і виграли партію 25-22. Третій і четвертий сети, з одного боку були копією першого сету, Україні здобувала лідерство з самого початку (16-8 і 16-9) і Бельгія не змогла підібратися ближче. Таким чином українці здобувають перемогу з рахунком 3-1 і гарантують собі 2-ге місце в группі.

Найкращим гравцем матчу стає Олег Плотницький (22 очка), кращим нападником - Дмитро Вієцький (17 результативних атак), найкращий блокуючий - Рогожин Андрій (2 блока).

Збірна України по волейболу U-21

Україна - Бельгія - 3-1 (25:19, 22:25, 25:19, 25:16)

Украйна: Олег Плотницький - 22 очка (9 ейсів, 1 блок), Дмитро Вієцький - 20 очок (1 ейс, 2 блока), Андрій Рогожин - 13 очок (2 ейси, 2 блока), Тимофій Полуян - 8 очок (1 блок), Георгій Клепко - 5 очок, Олексій Головень - 3 очка.

Повна статистика матчу.

Олег Плотницкий, волейбол, Україна

Олег Плотницький: "Нам була потрібна ця перемога. Я намагався подавати з усією силою і енергією що в мене є. За 3 дні я встиг звикнути до залу і просто намагався докласти максимум зусиль для перемоги у сьогоднішньому матчі".