Збірна України U20 зазнала поразки і в другому матчі кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи-2022.

Старт українців у другому матчі кваліфікаційного раунду ЧЄ видався потужним. Наші волейболісти повели з рахунком 8:0. Чи то вихід під відому пісню "Дикі танці", чи то потужна підтримка вболівальників на "Арені Торунь", але підопічні Андрія Левченка чудово зіграли на блоці та в атаці. Завершили сет також блоком – 25:18. До речі, за перший сет українці примудрилися поставити 8 (!) блоків. 5 з них – на рахунку Данила Гриценка.

У другому сеті турецькі спортсмени почали атакувати агресивніше і на додачу подали ейс, зробивши комфортний відрив – 2:5. В середині сету нашій команді вдалося зрівняти рахунок – 11:11. Втім, втримати рівновагу та перетворити її у перевагу їм не вдалося – 20:25.

У наступній партії у збірної України знову, на жаль, мало що виходило – 15:25.

Четвертий сет став вирішальним. Майже до середини партії українська команда вела, але власні помилки завадили її дотиснути суперники та перевести гру на тай-брейк – 21:25 та 1:3 на користь збірної Туреччини.

Чемпіонат Європи-2022. Юнаки U-20. Кваліфікація. Раунд 2. Група В (Торунь, Польща)

8 квітня, п’ятниця

Туреччина – УКРАЇНА - 3:1 (18:25, 25:20, 25:15, 25:21)

Відео матчу

Статистика матчу

Найрезультативнішим гравцем у складі української команди став блокуючий Данило Гриценко. На його рахунку 14 очок (7 – атака, 6 – блоків, 1 – ейс). 13 очок заробив діагональний Нікіта Золотухін. 11 – у догравальника Назара Гетьмана.

statisticks

Інший матч групи В відбудеться сьогодні о 19:00 за київським часом. Там господарі майданчика збірна Польщі зіграє проти іспанців.

Завтра, 9 квітня, о 16:00 українці зіграють проти Іспанії. Детальний розклад на посилання на онлайн-трансляцію ви зможете знайти на сайті volleyball.ua.