Скандали переслідують не тільки італійський, а французький волейбол.

Третій матч чвертьфінальної серії чемпіонату Франції між "Сетом" та "Нарбонном" завершився сутичкою.

"Сет" виграв домашній матч з рахунком 3:1 і скоротив відставання в серії (1-2). Після гри між представниками «Нарбонну» та глядачами з VIP-трибуни почалася словесна суперечка. Все закінчилося тим, що співробітник служби безпеки "Сета" вдарив в обличчя Леандро Лардоне – аргентинського тренера з фізичної підготовки з "Нарбонна". Гравці гостей спробували помститися кривднику, але в результаті самі зазнали пошкоджень від інших "охоронців".

Два гравці "Нарбонна" та Лардоне звернулися до поліції, тоді як "Сет" подав скаргу через псування роздягальні гостями.

Ліга вирішила не допускати глядачів на четвертий матч і оштрафувати «Сет» на 10 тисяч євро. Незважаючи на це, «Нарбонн» відмовився виходити на гру та отримав технічну поразку – 0:3. Таким чином, рахунок у серії зрівнявся (2–2). Вирішальний п'ятий матч відбудеться у Нарбонні 20 квітня.

Нагадаємо, що "Нарбонн" цього сезону завоював Кубок виклику – третій за значимістю єврокубок. У чвертьфіналі Кубка Франції команда у березні програла "Сету" (0:3). У регулярному чемпіонаті Франції команди посіли 4-е та 5-е місця відповідно.