Волейболісти “Перуджі” у місті Бієлла у матчі за Суперкубок Італії здобули вольову перемогу над “Чивітановою” – 3:2.

Суперкубок Італії-2023. Фінал

Чивітанова – Перуджа – 2:3 (25:22, 25:23, 21:25, 32:34, 12:15)

“Чивітанова”: Шиненьєз (8), Лагумджія (22), Ніколов (12), Діамантіні (9), Де Чекко (2), Зайцев (15) – старт; Баласо (ліберо), Янт (6), Анзані (0), Ларіца (0), Моцо (0).

“Перуджа”: Семенюк (20), Флавіо (13), Бен Тара (21), Леон (21), Солєя (8), Джанеллі (5) – старт; Колачі (ліберо), Плотницький (0), Хелд (0), Тоскані (0), Ропрет (0).

“Перуджа” програвала 0:2 по партіях і 17:20 у третьому сеті, але туніський діагональний Вассім Бен Тара переломив хід гри серією потужних подач із двома ейсами (22:20). Потім ейсом відзначився і Вільфредо Леон, який завершив сет пайпом – 25:21.

У затяжній четвертій партії у “Чивітанови шість разів були матч-боли, але “Перуджа” щоразу відігравалася. У підсумку Бен Тара вибив суперників із прийому і сам же забив м'яч – 34:32.

На тай-брейку “Чивітанова” провалилася в атаці (31%) через низьку ефективність Адіса Лагумджії (2/5) та Олександра Ніколова (1/4). У “Перуджі” 4 із 5 м'ячів забив Каміль Семенюк, а Флавіо зробив два блоки.

“Перуджа” виграла Суперкубок Італії вдруге поспіль і вп'яте в історії. Причому три останні трофеї були завойовані у фіналах із “Чивітановою”, які завершувалися з однаковим рахунком 3:2 (2020, 2022, 2023).

perugia italia

Нагадаємо, що у “Перуджі” з 2019 року виступає капітан національної збірної України Олег Плотницький. Він виграв Суперкубок Італії вже вчетверте у своїй кар'єрі.