Як повідомляє офіційний сайт ФІВБ, три наступних розіграші "Фіналу шести" чоловічої Ліги націй відбудуться у США.

У міжнародній федерації волейболу пояснюють свій вибір тим, що у США один з наймасштабніших медіа ринків. Крім того, волейбол в Америці в останні роки користується підвищеною популярністю.

"Я радий, що США стане господарем Фіналу шести нашого найбільш обговорюваного турніру. США - це найбільший спортивний ринок світу, який створює комерційні можливості для зростання і розвитку нашого виду спорту. У світі всього кілька країн, які працюють зі спортом краще, ніж США. Я думаю, що це буде плідна співпраця. Ліга Націй вже в перший свій рік вивела на арену молоді покоління гравців і створила спілкування планетарного рівня. Популярність волейболу в США продовжує зростати. Після ряду видатних матчів 2018 року ми розпочинаємо планувати далі і чекаємо неймовірного турніру в 2019 році!", - цититує президента ФІВБ Арі Граса офіційний сайт організації.

ari graca and jemi devis

"США створила кілька найуспішніших спортивних брендів. Співпраця Асоціації волейболу США з ФІВБ і Лігою Націй допоможе нам підняти волейбол на один рівень з іншими видами спорту в питаннях інтересу, енергетики, професійності та подачі. Популярність волейболу в США продовжує зростати. Це найпопулярніший вид спорту у дівчат на рівні старшої школи та коледжу, а також другий за швидкістю зростання вид спорту у юнаків: за останні чотири роки кількість зацікавлених зросла на 15%. Можливість приймати Фінал чоловічої Ліги Націй - це величезна привілей Асоціації волейболу США. Я вірю, що це дасть нам можливість надихнути мільйони молодих людей на заняття волейболом", - розповів генеральний директор Асоціації волейболу США Джеймі Девіс.

В цьому році ФІВБ також підписала договір з Microsoft про запуск волейбольного додатку Volleyball App, яке об'єднає уболівальників з усього світу. У додатку можна переглядати найцікавіші ігрові моменти, читати новини та обговорювати турнір.

Дати та місця проведення Фіналів Ліги Націй 2019, 2020 і 2021 будуть визначені пізніше.

Відзначимо, що збірна США в середині червня приймала один з уїк-ендів Ліги націй в передмісті Чикаго. Матч проти Сербії відвідало 3500 глядачів, гру з Польщею - 8000 уболівальників, зустріч з Іраном - 5000 глядачів.

Збірна США завоювала бронзові медалі турніру, обігравши в матчі за третє місце Бразилію (3:0). Переможцем першої в історії Ліги націй стала збірна Росії, яка у фіналі здолала французьких волейболістів з рахунком 3:0.

vnl