Догравальник збірної України Сергій Капелусь змінив «BBTS Bielsko-Biała» на «GKS Katowice», який тільки в цьому році потрапив до національного чемпіонату.

«Ми дуже раді, що нам вдалося закликати до себе такого гравця. Сергій стане дуже хорошим підкріплення у майбутньому сезоні», - сказав головний менеджер команди Dariusz Łyczko.

Ми поспiлкувалися з Сергієм та запитали, як йому живеться у сусiднiй країнi. 

- Ви вже третій рік підряд будете грати у Плюс-лізі! Один з найсильніших чемпіонатів Європи! На цей раз у команді «GKS Katowice». Ви вже приєдналися до команди? Коли починається тренувальний збір?

- Третій підряд, а якшо взагалi, то вже восьмий. Можна сказати, що з Плюс-лігою знайомий дуже добре. Тренувальний збір вже розпочався. Команду зібрали 1 серпня. На жаль, поки що без мене. Маю деякі труднощі з відкриттям візи, але сподіваюся скоро приєднаюсь до хлопців.

- Які цілі та завдання ставить керівництво перед командою, яка тільки з цього сезоні будете виступати у головному чемпіонаті країни?  

- Кілька років підряд Плюс-лiга була закритою. Цього року ввели знову «виліт-вліт». Завданням нашої команди буде залишитися в лізі, що цілком доцiльно для команди-новачка.

- Як Вам Польща взагалі? Комфортно себе там почуваєте?

- Моя сім'я постійно зі мною, а старший син ходить в Польщі в школу. З мовою проблем немає. Чесно кажучи, я відчуваю себе там дуже комфортно.

- З ким-небудь з колег по новій команді вже грали до цього?

- Так, авжеж! Навіть з деякими грав в двох клубах. Насправді більшість гравців команди добре знаю, крім того з тренером Грушкою працював в Бєльску (прим.автора. «Бєльско-Бяла»– попередній клуб Сергія Капелуся).

- Незабаром відбір на ЄВРО-2017. Ви вже отримали запрошення у збірну?

- Запрошення отримав. Дуже шкода, що від поста головного тренера відмовився Юрій Філіппов. Я вважаю, що це класний тренер, якому не легко буде знайти заміну. На жаль, я теж був змушений відмовитися. Перехід до нової команди цього року створив для мене багато труднощів, з якими важко буде швидко розібратися. Тому я і вирішив відмовитися, хоч і не легко було прийняти таке рішення.

Sergey Kapelus