16-18 серпня у запорізькому Палацу спорту "Юність" підопічні Гарія Єґіазарова та Уґіса Крастіньша проведуть практичний етап підготовки до своїх фінальних турнірів Чемпіонату Європи-2019.

Як ми вже розповідали, зараз жіноча й чоловіча національні збірні України проводять навчально-тренувальні збори в рамках підготовки до участі у фінальних раундах континентальної першості.

Нагадаємо, що 23-29 серпня у польському місті Лодзь підопічні Гарія Єґіазарова проведуть матчі групового етапу змагань проти волейболісток Польщі, Італії, Португалії, Словенії та Бельгії, а 13-20 вересня у нідерландських містах Роттердам та Амстердам підопічні Уґіса Крастіньша у своїй групі поміряються силами з суперниками із Нідерландів, Польщі, Чехії, Естонії та Чорногорії. Тож нині у запорізькому Палаці спорту "Юність" обидва наставники проводять зі своїми гравцями наполегливу планову роботу.

Завдяки спільним зусиллям Міністерства у справах молоді та спорту і ГО ФВУ, 16-18 серпня у наших волейболісток та волейболістів буде чудова можливість перевірити стан поточної готовності у міжнародному турнірі "Кубок Незалежності-2019". У ці дні Палац спорту «Юність» стане ареною контрольних матчів наших жіночої та чоловічої національних команд. Суперницями підопічних Гарія Єґіазарова будуть спортсменки збірних Білорусі, Естонії та місцева команда "Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ", а спаринг-партнерами підопічних Уґіса Крастіньша стануть волейболісти збірних Республік Білорусі та Індії.

Отже, запрошуємо справжніх шанувальників волейболу зібратися на трибунах "Юності" та гучно підтримати найкращих волейболістів нашої країни! Ті ж, хто такої можливості не матиме, зможуть спостерігати за матчами обох збірних України завдяки трансляціям на офіційній сторінці ГО ФВУ у YouTube, а також телеканалі Спорт-2, сайті та телеканалі Хsport.

Кубок Незалежності-2019
16 серпня, п’ятниця
15:30 Україна - Індія (чоловіки)
18:00 Білорусь - Естонія (жінки)
20:30 Україна - "Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ" (жінки)

17 серпня, субота
15:30 Індія - Білорусь (чоловіки) 
18:00 Білорусь - "Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ" (жінки)
20:30 Україна - Естонія (жінки)

18 серпня, неділя
15:30 Україна - Білорусь (чоловіки)
18:00 Україна - Білорусь (жінки)
20:30 Естонія - "Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ" (жінки)

turnir