30 вересня Європейська конфедерація волейболу оновила рейтинг збірних команд.

Національна збірна України завдяки вдалому виступу на чемпіонаті Європи-2019 піднялася на 5 пунктів та, на разі, посідає 14 місце загального європейського рейтингу команд.

Нагадаємо, що українці дійшли до 1\4 фіналу Євро-2019, де на тай-брейку поступилися збірній Сербії, яка у підсумку стала переможцем турніру. Підопічні Угіса Крастіньша посіли сьоме місце престижного турніру, який вперше в історії відбувся одразу у чотирьох країнах.

До речі, саме сербські волейболісти очолюють рейтинг ЄКВ. На другому місці – Росія, на 3-ому – Польща та Франція. Замикає п’ятірку кращих збірна Італії.

men
men

Відзначимо, що 9 вересня був оновлений рейтинг жіночих команд. Українські волейболістки займають 12 місце (піднялась на 3 пункти). Лідером є збірна Сербії, далі йде Італія, Нідерланди, Туреччина, а замикають топ-5 команда Росії.

Українки стали 17-ими на чемпіонаті Європи-2019.