Міжнародна федерація волейболу (ФІВБ) після перенесення Олімпійських ігор і скасування матчів Ліги націй-2020 через пандемію коронавіруса, представила оновлений календар на сезон 2020/21.

З огляду на рішення відмовитися від міжнародних турнірів і можливість національним лігам стартувати раніше, ніж зазвичай, ФІВБ встановило 18 квітня 2021 року крайнім терміном завершення клубних чемпіонатів.

Фінали континентальних клубних турнірів, зокрема Ліги чемпіонів, повинні відбутися не пізніше 2 травня.

Ліга націй-2021 стартує або 7 травня, або 11 травня. ФІВБ повідомляє, що точна дата буде визначена найближчим часом після отримання підтвердження від телевізійників. "Фінали шести" в Італії (чоловіки) і Китаї (жінки) завершаться 27 червня – майже за місяць до початку Олімпіади.

"Такий календар забезпечить волейболістам підготовку як до Ліги націй, так і до Олімпійських ігор, дозволивши їм зберегти здоров'я і фізичну форму", – йдеться в повідомленні.

Для континентальних чемпіонатів, в тому числі для чемпіонату Європи-2019, відведений період з 19 серпня по 19 вересня 2021 року.

Нагадаємо, що Суперліга України 2019/20 була достроково завершена через пандемію COVID-19. Чемпіона та призерів було вирішено не визначати.