Збірна Польщі проведе літній тренувальний збір, на який запрошені 19 гравців.

1 червня польські волейболісти зберуться в центрі олімпійської підготовки в місті Спала. Там вони здадуть тести на коронавірус, після чого приступлять до тренувань. Гравці пробудуть на зборі до 13 червня, після чого їм буде надано відпочинок. 29 червня вони знову зберуться на два тижні.

"Я хочу, щоб ми провели деякий час разом, щоб підтримали командний дух. Ми будемо тренуватися, ми будемо готувати барбекю - я пообіцяв це гравцям. Ми хочемо зберегти те, чого досягли в минулому сезоні. Збір – спільне рішення тренерів і гравців. Завдяки цьому збору вони повернуться в клуби і добре підготовленими та відпочившими", – сказав в інтерв'ю Sportowe Fakty головний тренер польської команди Вітал Хейнен.

За словами тренера, зараз на кожній позиції у нього на одного гравця більше, ніж повинно бути на Олімпіаді в Токіо. Виняток – догравальники. На збір викликані відразу сім гравців.

"Тут у нас справжня розкіш – багато хороших гравців, які розвиваються. Беднож зробив крок вперед. У Форнала був дуже хороший сезон. Ми побачимо, як вони працюють в якості членів збірної. Я хочу бачити, що вони роблять все можливе", – зазначив Хейнен.

Нагадаємо, що через пандемію коронавіруса були перенесені або скасовані найбільші міжнародні турніри нинішнього року – Олімпіада і Ліга націй, а також Золота та Срібні Євроліги.

Склад збірної Польщі на літній збір-2020:

Зв’язуючі: Фабіан Джізга, Марчін Коменда, Гжегож Ломач;

Догравальники: Бартош Беднож, Томаш Форнал, Міхал Кубяк, Бартош Кволек, Вільфредо Леон, Олександр Сливка, Артур Шалпук;

Блокуючі: Матеуш Бенек, Кароль Клос, Якуб Кохановські, Петро Новаковські;

Діагональні: Давід Конарськи, Бартош Курек, Мачей Муза;

Ліберо: Даміан Войташек, Павло Заторські.