Раніше ми повідомляли про те, що матч за Суперкубок України-2020, в якому повинні були зустрітися львівський клуб "Барком-Кажани" та "Житичі-ПНУ" з Житомира, перенесений на невизначений термін.

В інтерв’ю сайту sport.ua президент Федерації волейболу України Михайло Мельник детальніше розповів про cитуацію, що склалася.

– Так, можу підтвердити, що ця гра, яку планували провести в суботу 24 жовтня у Городку Хмельницької області, на наш превеликий жаль, не відбудеться, – каже Михайло Григорович. – Справа в тому, що ми отримали лист із житомирського клубу про те, що відразу кілька його гравців і тренерів здали позитивний тест на коронавірус. Звичайно ж, ми розуміємо, що в такій ситуації матч проводити не можна, тому прийняли рішення перенести його на інший термін і обов'язково проведемо, коли всі будуть здорові. Ще раз підкреслю, мова йде не про скасування матчу, а тільки про його перенесення. Адже свого часу в 2016 році саме ми запропонували проводити ігри за Суперкубок. Як же тепер ми можемо їх скасовувати?

Щодо жіночого матчу за почесний трофей Суперкубку, то матч між «Хіміком» і СК «Прометей» (якщо більше нічого поганого не трапиться) обов'язково пройде там же у Городку найближчої суботи. Більш того, ми плануємо провести там справжнє волейбольне свято, яке буде присвячено 95-річчю українського волейболу.

На це свято ми вже запросили наших уславлених ветеранів, серед яких будуть олімпійські чемпіони минулих років. Сподіваємося, що зможуть приїхати гравці і тренери чоловічої національної збірної України з волейболу, яка в минулому році увійшла до числа чвертьфіналістів чемпіонату Європи, будуть шанувальники волейболу та молодь. А ще дав згоду бути присутніми на цьому святі президент Європейської Конфедерації волейболу Олександр Боричіч, якого нещодавно знову обрали на цю посаду. До речі, його приїзд в Україну стане першим міжнародним візитом в якості новообраного президента.

Зрозуміло, що в умовах карантину ми не зможемо заповнити трибуни спортивного комплексу глядачами, але обов'язково постараємося зробити так, щоб уболівальники змогли подивитися трансляцію свята і жіночого матчу як по телебаченню, так і в інтернеті.

І ще. У цих непростих умовах пандемії і карантину, в яких виявилася не тільки наша країна, а й весь світ, я б хотів через ваш сайт звернутися до всіх тих, хто любить волейбол, до гравців і тренерів, фахівців та журналістів бути дуже толерантними один до одного, проявляти повагу і витримку. Треба розуміти, що в такому складному становищі може опинитися будь-яка команда, будь-який клуб і будь-який гравець або тренер. Зі свого боку Федерація волейболу України буде і далі докладати всіх зусиль, щоб в нашій країні продовжували проводитись ігри чемпіонату і Кубку України, наші провідні команди виступали в єврокубкових турнірах, а збірні грали на міжнародному рівні.