Протягом найближчих днів відбудуться цікаві матчі в жіночому Кубку ЄКВ, а також в обох національних Суперлігах та перших лігах.

Попри жорсткий наступ коронавірусу на всій території нашої країни, волейбольне життя в ній продовжується. І, відповідно, протягом чотирьох найближчих днів відбудеться одразу ціла серія резонансних поєдинків за участю українських команд на міжнародному та національному рівні…

КУБОК ЄКВ (жінки). 1/16 фіналу. Повторні матчі

25 листопада. 18.00
«ТИРГОВІШТЕ» (Румунія) – СК «ПРОМЕТЕЙ»

26 листопада. 19.00
«ГАЛАТАСАРАЙ» (Туреччина) – «ХІМІК»

ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧІВ

Попри те, що у перших поєдинках на власних майданчиках обидві наші команди зазнали невдач з однаковим рахунком – 0:3, як кажуть у таких випадках, надія вмирає останньою. Тож зараз від волейболісток із Кам’янського та Южного ми очікуємо, принаймні, гідної гри та боротьби. Адже свого справжнього потенціалу у тих програних матчах вони однозначно не показали.

Отже, якщо наставники СК «Прометей» і «Хіміка», відповідно – Іван Пєтков та Євген Ніколаєв, зуміють віднайти дієві засоби, щоби їхні підопічні кількість власних помилок на майданчику знизили до прийнятного відсотку, тоді й приємні дива цілком реально можуть статися…

СУПЕРЛІГА (чоловіки). 3-й тур

ГОРОДОК (СК «Епіцентр»)

25 листопада

19.00 «Серце Поділля» - «Епіцентр-Подоляни»

ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

5-й тур

ГОРОДОК (СК «Епіцентр»)

26 листопада

16.00 «Буревісник» - «Серце Поділля»
19.00 ВК «Житичі-ПНУ» - «Епіцентр-Подоляни»

27 листопада

11.00 «Серце Поділля» - ВК «Житичі-ПНУ»
14.00 «Епіцентр-Подоляни» - «Буревісник-ШВСМ»

 

ВІННИЦЯ (СК ВНМУ)

27 листопада

16.00 ВК «МХП-Вінниця» - ВСК «МХП-Вінниця»

 

ЛЬВІВ (ПС «Галичина»)

27 листопада

15.30 «Локомотив» - СК «Покуття-Прибилів»
18.30 «Юракадемія» - «Барком-Кажани»

28 листопада

10.30 СК «Покуття-Прибилів» - «Юракадемія»
13.30 «Барком-Кажани» - «Локомотив»

Зрозуміло, що найбільш резонансним серед анонсованих матчів буде очне протистояння лідерів «Епіцентр-Подоляни» - ВК «Житичі-ПНУ». Адже на даний момент лише вони залишаються колективами, які досі не відчували гіркоти поразок: городяни – після 6-ти поєдинків, житомиряни – після 4-х. Наразі обидві команди зібрали достатньо потужні склади, які за своїм потенціалом є приблизно однаковими. Але ж хто зуміє розпорядитися ним краще?

Також варто наголосити, що це будуть не лише принципові дуелі ігрових шісток та окремих виконавців, але й головних тренерів. Судячи з гри, наставники «подолян» та «житичів» - Юрій Мельничук і Сергій Терейківський – роблять ставку на дещо різні тактичні стилі, тому цей факт додає до «родзинки» туру ще більшої інтриги. Однозначно, поєдинок лідерів – це буде щось!

Інші матчі – також не для диванної дрімоти. Навіть тростянецький «міжсобойчик» і чергова зустріч ще донедавна основних претендентів на здобуття всіх внутрішніх трофеїв – «кажанів» і «залізничників». Так, «Локомотив» зараз відверто не той, що трирічної давнини, однак здорових амбіцій його нинішньому складу також не бракує. Так що «легкої прогулянки» львів’янам годі й очікувати!

СУПЕРЛІГА (жінки). 4-й тур

РІВНЕ (СК НВК №26)

26 листопада

16.00 «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - «Волинь-Університет-ОДЮСШ»

Кілька днів тому обидві команди синхронно зустрічалися з головними претендентами на чемпіонський титул – СК «Прометей» і «Хіміком». І програли їх з однаковими рахунками – по 0:3. Але при цьому їхня гра різнилася майже кардинально. Якщо лучанки спромоглися скласти грізним суперницям гідну конкуренцію і на совість боролися з вогниками в очках, то у рівненчанок ці самі «вогники», чомусь, були відсутніми фактично повністю. Однак наразі анонсоване протистояння має особливий принциповий характер, тому його сюжет передбачити справді важко.

ПЕРША ЛІГА (чоловіки та жінки). 1-й тур

25-27 листопада в обох лігах відбудуться заключні поєдинки в рамках стартового туру чемпіонату. Тож тут панує повнісінька непередбачуваність, і робити якість детальні висновки стосовно поточної ситуації в обох чемпіонатах будемо вже після завершення останнього з цих матчів…

Детальніше про календарі матчів можна дізнатися на офіційному сайті ФВУ та сайті volleyball.ua.