У серпні Палац Спорту "Юність" стане господарем міжнародного турніру.

Про це повідомив головний тренер національної збірної України Угіс Крастіньш в інтерв’ю сайту sport.ua.

"Спаринги хочемо грати вже в Запоріжжі. У нас, на жаль, не вийшло зустрітися зі збірною Північної Македонії, адже в цій країни нещодавно змінився головний тренер і в його планах зустрічі зі збірною України вже не входять. Хотіли зіграти з командою Білорусі, однак і тут виникли труднощі, тепер вже політичного характеру, тому що ні ми до них поки не можемо приїхати, ні вони до нас. Втім у нас в Запоріжжі в двадцятих числах серпня планується турнір за участю чотирьох збірних – України, Сербії, Словенії та Болгарії. Після цього ми вирушим до Франції на два контрольні матчі з екс-чемпіонами континенту і вже звідти відправимося у Польщу на чемпіонат Європи", – цитує латвійського наставника сайт sport.ua.

Відзначимо, що згідно європейського рейтингу чоловічих збірних команд (останній раз оновлений 10 січня 2020 року прим.) Сербія посідає 1 сходинку, Болгарія – 10-ту, Словенія знаходиться на сьомому місці, а Україна – на 14-ому.

Організатори зазначають, що заплановані онлайн-трансляції матчів на телеканалі XSport та Youtube-каналі.

cup of khortitsa

Нагадаємо, що 23 липня українські волейболісти розпочали підготовку до чемпіонату Європи-2021. Детальніше про склад національної збірної та розклад матчів ЧЄ-2021 у нашому спеціальному матеріалі.