Польський клуб "Скра" оголосив, що через суд розірве контракт з 29-річним американським догравальником Тейлором Сандером, який не приїхав на передсезонні збори і ігнорував повідомлення клубу.

Бронзовий призер Олімпіади 2016 Сандер навесні продовжив контракт зі "Скрою" на один сезон, після чого поїхав до збірної США. У складі національної команди він зіграв в Лізі націй і на Олімпійських іграх.

У серпні гравця чекали в Белхатуві на зборах, але він не приїхав. Спроби клубу зв'язатися з Сандером ігнорувалися гравцем. У підсумку він прострочив всі дати приїзду, які клуб кілька разів змінював, даючи легіонеру шанси виправитися. За деякими даними, у нього виникли сімейні проблеми.

Тепер терпіння керівництва польського клубу лопнуло - 4 жовтня команда проведе перший матч чемпіонату Польщі з Купрумом.

"Скра" розпочала юридичну процедуру розірвання контракту з Сандером. Американця в складі замінив 34-річний голландець з італійським паспортом Дік Кой, який знаходився в клубі на переглядовому контракті.

У минулому сезоні "Скра" фінішувала на 4-му місці в чемпіонаті Польщі. У майбутньому сезоні команда буде виступати в Кубку ЄКВ.

Сандер в ході кар'єри виступав за "Верону" (2014-2016), "Шанхай" (2016/17), "Чивітанова" (2017/18), "Крузейро" (2018/19) і "Скру" (2020/21). Сезон 2019/20 він повністю пропустив через травму плеча, а в минулому почав грати тільки в грудні.

tailor sander
Тейлор Сандер \ фото: www.skra.pl