Днями у соцмережах активно почали обговорювати виклик до складу чоловічої збірної України волейболістів, які виступали у чемпіонаті росії. Капітан команди та нападник італійської "Перуджі" Олег Плотницький не залишився осторонь та прокоментував ситуацію, яка сталася навкого його колег.

"На мою думку, в усіх цих обговорюваннях ключовим є те, що хлопці розірвали контракти з клубами! Всі вони, як завжди, готові представляти нашу країну. Мені здається перш ніж щось вимагати від гравців, тренерів потрібно самим щось зробити для українського волейболу.

Наші гравці виросли в Україні та майже всі з самих наймолодших збірних представляли нашу країну. Всі ці хлопці на протязі 5-7 років заробляли рейтингові очки, які зараз дозволили нам потрапити на чемпіонат Світу! Це, як сказав президент ФВУ, була не гуманітарна допомога з боку ФВБ, а багаторічна робота всіх причетних до українського волейболу! Так, хтось більше, хтось менше, але всі доклали чималих зусиль.

Я ще раз наголошую, що головне у цій ситуації, що всі українські волейболісти без виключення розірвали контракти з російськими клубами!

Військові на фронті захищають нашу країну а ми будемо захищати та прославляти нашу Україну на майданчику", – цитує Олега Плотницького прес-служба ГО ФВУ

Нагадаємо, що зараз збірна України знаходиться у Естонії, де розпочала підготовку до матчів групового етапу Золотої Євроліги-2022. Головний тренер команди Угіс Крастіньш викликав 18 волейболістів. Детальніше у нашому матеріалі.