Вручати букети квітів — чудова традиція, яка вкотре доводить, наскільки наші жінки та інші близькі люди нам дорогі.

Якщо ви бажаєте, щоб ваше привітання було на висоті, варто підійти до процесу вибору подарунків з усією відповідальністю. Завдання ускладнюється тим, що букети для коханої жінки, мами, сестри та колеги згідно з квітковим етикетом мають бути зовсім різними. Спеціалісти компанії Flowers.ua, яка займається доставкою квітів, поділилися з нами своїми знаннями та розповіли, які квіти краще вибрати, щоб усі дами у вашому оточенні не були обділені увагою.

flowers.ua

Букет для дружини чи коханої дівчини

Розкішний та незвичайний букет для коханої жінки на день народження або будь-яке інше свято – чудовий спосіб вразити обраницю наповал. Замовити квіти для коханої на свято краще заздалегідь, щоб кур'єр зміг передати їй ваше привітання з ранку. Для спрощення процедури замовлення фахівці компанії Flowers.ua створили фірмовий додаток для Android та iOS. Тепер купувати квіти коханим ще простіше та зручніше. Окрім троянд завжди актуальними залишаються композиції з тюльпанів, ірисів, а також трендові квіти в коробці. Дуже великою популярністю користуються орхідеї. Можна замовити як композицію зі свіжозрізаними орхідеями, так і живу квітку в горщику. І не забудьте додати до квітів презент у вигляді м'якої іграшки, коробки цукерок, кошика фруктів або флакона парфумів.

flowers.ua

Букет квітів для мами

Під час вибору букета для мами необхідно постаратися підкреслити своє безмежне кохання та подяку за все. Так, згідно з мовою квітів, фіолетовий - саме той відтінок, яким можна без слів сказати "дякую". Зверніть увагу на композиції з фіолетовими тюльпанами або синьо-фіолетовими ірисами. Якщо не хочете, щоб це був монобукет, можна додати до композиції хризантеми, айстри або лілії. Дані рослини уособлюють мудрість, відданість та щастя. Також не варто забувати й про тещу, адже тепер вона – ваша друга мама. Наприклад, дуже доречними будуть кали, які говорять про витонченість.

Компанія Flowers.ua розуміє, наскільки важливо приділяти увагу близьким у наш час, тому доставка квітів працює не лише у Києві, а й по всіх містах України, де немає бойових дій.

flowers.ua