У будь-якій галузі є свої лідери.

Якщо йдеться про телевізори, більшість скаже, що важко знайти щось краще за Samsung або LG. Це справді так, адже ці компанії вкладають мільярди у розробку нових продуктів. Їхня продукція вражає якістю зображення, функціоналом та технологічністю. Але варто зважати й на вартість, котра по кишені не всім. Та це не привід відмовляти собі у покупці сучасного пристрою. Якщо шукаєте щось дешевше, ціни на телевізори Gazer вам обов’язково сподобаються. Телевізори Gazer приваблюють покупців завдяки й іншим характеристикам.

Особливості телевізорів Gazer: чому варто звернути увагу

Компанія існує вже доволі давно – з 2004 року. Спочатку тут зосередилися на виробництві відеореєстраторів та систем відеоспостереження. З плином часу асортимент виробів розширювався. Перші TV під брендом Gazer побачили світ у 2018 році. А у 2022 компанія зробила революцію у світі ТВ, випустивши особливий тип телевізорів – MetaSmart TV. Тобто, за допомогою цих ТВ ви матимете змогу занурюватися у Метавсесвіт, взаємодіяти з іншими аватарами, спілкуватися, грати. І для цього не треба використовувати додаткові пристрої, на кшталт окулярів віртуальної реальності. Усі події розгортаються на екрані телевізора зі Smart TV.

Метавсесвіт – це дуже цікаво. А як щодо покупців, котрі шукають недорогу модель для перегляду кіно та розважальних програм? Що їм запропонують телевізори Gazer:

     1. Широкий вибір за ціною та розміром – обирайте ТВ на кухню або вітальню з діагоналлю від 24 до 65 дюймів;

     2. Широкі кути огляду, аби усі, хто дивиться ТБ разом з вами, мали змогу добре розгледіти усе, що відбувається на екрані;

     3. Тип підсвітки IPS або досконаліша технологія Direct LED на дещо дорожчих моделях;

     4. Величезний обсяг можливостей для під’єднання різноманітних периферійних пристроїв завдяки дротовим та бездротовим інтерфейсам;

     5. Добра роздільна здатність дисплея – HD+, Full HD, 4K UHD.

Тож, маємо справу з доволі сучасними пристроями, котрі коштують набагато дешевше у порівнянні з лідерами ринку у цій галузі.

Відгуки покупців про телевізори Gazer

tv citrus

Купувати техніку в інтернеті зручно ще тому, що є можливість прочитати відгуки та коментарі покупців про товари. Що ж доброго пишуть реальні люди про телевізори Gazer? Якщо коротко, то загальна оцінка перевищує чотири бали. Основні переваги з відгуків:

     • нормальний вибір для перегляду ТБ, YouTube, Netflix та фільмів з інтернету;

     • можна під’єднувати ігрові консолі, якість зображення у динаміці досить висока;

     • доволі гучний та потужний звук;

     • ОС Андроїд для завантаження різноманітних додатків, можна швидко розібратися з налаштуваннями та персоналізацією;

     • дивіться що самі забажаєте – цифрове та кабельне ТБ, під’єднуйте супутникову тарілку, відвідуйте платні або безплатні онлайн-кінотеатри в мережі, завантажуйте контент зі сторонніх носіїв інформації.

Якщо ж купуєте телевізор Гейзер в магазині офіційного дилера, вам забезпечать його налаштування та встановлення. Діє тривала гарантія для покупців.