«Континіум-Волинь-Університет» - «Білозгар-Медуніверситет» 2-3 (25:18, 20:25, 25:17, 17:25, 16:18)

Відкрити рахунок у першій партії вдалося волинянці Людмилі Осадчук – 1:0. Вінничанки відповіли результативною атакою – 1:1. Ударом в лінію Люда зробила рахунок – 2:1. Зрівняла рахунок легенда «Білозгару» Юлія Якушева – 2:2. Далі лучанки пішли у відрив. Найбільше постаралися наші догравальники: Марина Скрипник та Людмила Осадчук. Дівчата заробили на двох «5 очок». Перша технічна перерва – 8:2. Після вимушеної паузи волинянки продовжували тиск на суперника, що приносило  свої плоди. Двічі заблокувавши вінничанок + два ейси від Марини Скрипник – 12:3. Тайм-аут взяв тренер «Білозгару». Після нього кардинально змінити щось в ході партії вінничанки не змогли – 14:6, 17:10, 20:13. Впевнена перемога «Континіума» - 25:18.

Зі старту другого сету справжній шок для прихильників лучанок – 0:4, 2:8. Після «технічки» волинянки оговталися від «холодного душу», та почали намацувати свою гру. Добротний удар з першого темпу Анастасії Тищенко, блок-аут у виконанні Марини Скрипник, діагональний удар Любові Ужви, на табло – 5:9. Зрівняла рахунок, одиночним блоком, Тетяна Яцків – 10:10. Рівна гра тривала до завершення партії – 11:11, 13:14, 18:19. Кінцівка партії була за вінничанками – 20:25.

У третьому сеті зі старту і до кінцівки партії «Континіум»володів ініціативою – 4:1, 7:4, 10:6. Вінничанки спробували скоротити відрив – 12:10. На більше їх не вистачило. «Волинь» впевнено набирала очки – 16:12, 20:16. Крапку у партії поставив «кеп» волинянок Любов Ужва – 25:17.

Четверта партія пройшла за сценарієм другої. Зі старту ми горимо – 2:8. «Волинь» немов підмінили. Нічого не виходило в атаці. Та ще й розвалилася гра в захисті, зокрема прийом. Цим скористалися вінничанки і легко перемогли у цій партії – 17:25. На глядачів чекав тайбрейк.

Тайбрейк вийшов фантастичний . На куражі старт був за вінничанками – 0:3. Волиняни скоротили – 3:4. «Білозгар» спромігся піти у відрив – 4:7, 8:11. Богуслав Андрійович бере тайм-аут та вносить корективи до гри. Після настанов тренера волинянки скоротили раунок до мінімуму – 10:11. Проте заведені вінничанки знову відірвалися – 11:14. Здавалося б поразки вже не уникнути. З цим не погодилися молоді волинянки, та продемонстрували характер – 14:14. На жаль фортуна в цей сонячний день була на боці вінницького «Білозгару» – 16:18.

«Волинь»: Осачук, Скрипник, Тищенко, Ужва (к), Рудик, Яцків; Карасьова (л); Собчук. Тренер – Богуслав Галицький.

«Білозгар»: Малярчук, Козачковська, Фарінюк, Якушева (к), Житовоз, Яковчук; Кутнякова (л), Рогаль, Лужецька, Франкевич. Тренер – Юлія Якушева.

Судді: О.Іванов (Київ), Ю.Кривець (Харків).

Другий тур пройде у місті Луцьк 27-29 квітня.