У Берліні пройшли чергові матчі європейського кваліфікаційного турніру на Олімпіади-2020.

У турнірі беруть участь вісім кращих за рейтингом збірних континенту, за винятком тих, що вже відібрали в Токіо - Росії, Польщі та Італії. По дві команди з кожної групи вийдуть в півфінал.

У першому матчі ігрового дня Сербія "всуху" обіграла Нідерланди. Кращим гравцем матчу став догравальник сербів Неманья Петрич, який реалізував 11 з 14 атак (79%), а також зробив 2 ейси і 2 блоки.

Болгарія на тай-брейку вирвала перемогу у Франції. Діагональний Цветан Соколов у вирішальному сеті зробив два ейси подачами в Кевіна Тіллі, а в атаці у болгар яскраво проявив себе Мартін Атанасов. У французів жодного очка в п'ятому сеті не набрав Ервін Нгапет, а діагональний Жан Патрі забив лише 2 з 5 м'ячів. Франція з реалізацією атак 36% (проти 67% у суперника) була розгромлена - 8:15.

Німеччина в трьох партіях обіграла Бельгію і практично гарантувала собі вихід до півфіналу. У складі німців 22 очка забив діагональний Георг Грозер, який реалізував 17 з 29 атак (59%).