23 липня о 13:50 за київським часом у японському місті Токіо відбудеться церемонія відкриття ХХХII літніх Олімпійських ігор, які були перенесені на 2021 рік через пандемію коронавірусу.

Цього року прапороносцями своєї країни стали одразу сім представників класичного волейболу та один пляжник. Серед них бразильський зв’язуючий Бруно Резенде для якого Олімпіада в Токіо буде вже четвертою в кар'єрі. Раніше він завоював "золото" (2016) і два "срібла" (2008, 2012).

Подібної честі удостоїлися російський діагональний Максим Михайлов та 42-річний зв’язуючий збірної Тунісу Махді бін Шейх, який до речі, є найстаршим волейболістом майбутнього олімпійського турніру.

Прапор країни також понесуть три волейболістки – кенійка Мерсі Моем, кореянка Кім Йон Кун, домініканка Прісілья Рівера та переможниця минулої Олімпіади китаянка Жу Тінг. 

Чилійський пляжник Марко Грімальт став єдиним представником свого виду спорту, який отримав почесне право очолити делегацію своєї країни.

А от італійська нападниця Паола Егону понесе Олімпійський прапор на урочистій церемонії відкриття.

Нагадаємо, що вперше в історії всі національні олімпійські комітети будуть представлені на відкритті двома прапороносцями – чоловіком і жінкою.

Пряму трансляція церемонії відкриття Олімпіади-2020 можна буде переглянути у прямому ефірі на телеканалі UA:Перший. Початок заходу о 13:50 за київським часом.