Волейболістка жіночої збірної України Марта Федик у сезоні 2026/27 виступатиме в елітному чемпіонаті Польщі.
24-річна догравальниця стала гравчинею клубу “Радомка”, який виступає в Таурон Лізі.
Минулий сезон Федик провела в Угорщині, де захищала кольори клубу “KNRC” із міста Капошвар. У складі угорської команди українка стала срібною призеркою національного чемпіонату.
Ще раніше, у сезоні 2024/25, догравальниця виступала за казахстанський “Берел”. Разом із командою вона виборола срібні нагороди чемпіонату Казахстану та стала бронзовою призеркою Кубка країни.
На українській арені Марта Федик відома за виступами у складі “Галичанки”, “Прометея” та “Аланти”. У сезоні 2022/23 волейболістка стала чемпіонкою України разом із “Прометеєм”, а вже наступного року здобула срібні медалі Суперліги у складі “Аланти”.
Успішні виступи на клубному рівні не залишилися поза увагою тренерського штабу національної збірної України. У 2026 році Федик отримала виклик до лав головної команди країни та нині представляє Україну на міжнародній арені.
Нагадаємо, що свої контракти з “Радомкою” продовжили ще три українських волейболістки – ліберо Кристина Нємцева, пасуюча Олександра Молчанова та блокуюча Катерина Жилінська.
Посмотреть эту публикацию в Instagram