Російський волейболіст, олімпійський чемпіон перебуває в реанімації з тяжкими побоями

Деякий час тому стало відомо, що догравальник Сургутської команди Дмитро Ільїних і пасуючий Павло Зайцев отримали серйозні пошкодження в бійці в Сургуті. Гравець довгий час не приходив до тями, і зараз перебуває в реанімації. Павло Зайцев «відбувся» переломом ребер.

Головний тренер «Газпрому-Югра» Рафаель Хабібуллін так прокоментував ситуацію: «Сьогодні у нас спортсмени-волейболісти трохи не розуміють, що роботяги живуть трохи по-іншому. Вони влаштували проводи Белгороду після поразки з рахунком 0: 3 і, мабуть, десь когось образили. У всякому разі їх побажанням було не проводити розслідування, і у них немає ні до кого претензій. Те, що вони взагалі залишилися живі - пощастило. Ільїних після бійки потрапив до реанімації, а Зайцев - в «травму». На даний момент їх контракти заморожені, поки вони не відновляться від отриманих травм, - сказав Хабібуллін. - Зайцев скоро вже повинен буде повернутися, а ось Ільїних, я думаю, довго буде в лікарні. Вони самі винні, і з їхніх вуст це прозвучало, вони вибачилися перед мною і повідомили, що претензій ні до кого немає. Вони великі спортсмени і викликають у середніх мас певну ненависть. Треба бути професіоналом, і нічого вночі бовтатися, бо є режим, а вони його порушили. Життя Ільїних зараз, слава богу, ніщо не загрожує ».

Дмитро Ільїних є олімпійським чемпіоном Лондона, чемпіоном Європи і переможцем Світової ліги в складі збірної Росії. Побажаємо здоров'я Дімі!