Боротьба за потрапляння до «Фіналу чотирьох» очікується досить цікавою й непередбачуваною.

9-10 листопада чотирма матчами у Тячеві стартує національна першість серед чоловічих команд другої ліги. Заявки на участь у змаганнях подали 16 колективів, серед яких є як уже добре відомі, так і цікаві незнайомці. Вони були розбиті на дві групи, кожна яких відіграє у трьох турах. Далі по двоє найкращих потраплять до «Фіналу чотирьох», де поборються безпосередньо за медалі турніру…

Отже, найближчого уїк-енду «Рокосово» на власному майданчику поміряється силами з «ДЮСШ №4 Нива» та КІВС-ЛДУ-БЖД, а ще одним учасником цього туру стане «Контінентал». Інші команд обох груп відіграють 16-17 листопада у Києві, Решетилівці та Сокалі.

Як і в першій лізі, у більшості колективів споглядається досить цікаве поєднання досвіду та молоді, тож кого з них апріорі можна назвати фаворитами чемпіонату – питання невдячне. Звісно, насамперед увагу буде прикуто до виступів уже знайомих вітчизняним шанувальникам волейболу клубів. Це, зокрема, той же «Рокосово», а ще «Датський текстиль», ФФВ ЦДПУ, ГУНП у Донецькій області та СК «Решетилівка».

Натомість, образно кажучи, «темними конячками» нині є ВК «Боярка», «Київщина ДЮСШ №2», БДПУ чи «ДЮСШ №4 Нива». За інформацією очевидців, непоганим потенціалом володіють «Житичі-ДЮСШ», БДПУ і ЛНТУ, та й від інших учасників чемпіонату цілком можна очікувати приємних сюрпризів.

Таким чином, очікуємо непередбачуваних й захопливих поєдинків, а також спалаху на волейбольній мапі України плеяди молодих «зірочок»! Друга ліга для цього цілком спроможна стати своєрідним трампліном…

Детальніше про стартовий тур у чоловічій другій лізі можна дізнатися за посиланням.