До «Фіналу чотирьох» залишаються вакантними дві перепустки.

Через певні причини, у групі А перші матчі вирішального туру відбулися дещо раніше, і саме в них, здобувши дві перемоги, «Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ» забезпечила собі участь у вирішальному раунді в боротьбі за медалі. Таким чином, вона приєдналася до ВК «Балта-БПК», котра свої турнірні завдання успішно вирішила достроково.

Натомість у групі Б інтрига збереглася до останнього, і двох щасливчиків із чотирьох конкурентів мають визначити саме поєдинки 19-21 лютого

У групі А фактично вирішальним стало очне протистояння «Буковинки-ЧНУ-ЧОДЮСШ» та «Новатора-ХНУ». У разі перемоги команда з Хмельницького зберігала хороші шанси на потрапляння до «Фіналу чотирьох», проте представник Чернівців втрачати свого явно не збирався. І хоча бомбардирська націленість Анастасії Демишиної, Зоряни Пивовар і Дарини Беринди дозволила підопічним Максима Турика відсвяткувати успіх у стартовому сеті – 30:28, надалі ініціатива повністю перейшла до їхніх суперниць. У чернівчанок упіймала кураж Анастасія Юрку, котрі із 15 загальних очок одразу 5 здобула ейсами, і ще 3 – на блоках. Її вдало підтримали фактично всі гравці стартової розстановки, тож у трьох наступних сетах перевага «Буковинки-ЧНУ-ЧОДЮСШ» була майже беззаперечною – 25:13, 25:12, 25:21. Отже, 3:1 – і колектив під керівництвом Івана Васкана забезпечив собі участь у «медальному» раунді чемпіонату…

У групі Б у попередньому турі «Аланта-2» виборола дуже важливу перемогу у ВК «Полтавчанка-ПНПУ-2» - 3:2, тож наразі залишається єдиною, хто не відчував гіркоти поразок. Однак нині у вирішальному турі на неї очікують очні протистояння з іншими реальними претендентами на потрапляння до «Фіналу чотирьох» - ДЮСШ №1 і СК «Лиман», котрі, як і представник Полтави, мають у пасиві по одній невдачі. За іронією долі, 20 і 21 лютого ВК «Полтавчанка-ПНПУ-2» також зіграє саме проти цих команд! Такий собі своєрідний півфінальний «Фінал чотирьох» виходить. Отже, не важко здогадатися, якого значення набувають вищезгадані анонсовані матчі. І до кого із цього квартету, зрештою, примхлива пані Фортуна повернеться обличчям – можна лише здогадуватися.

Єдине – на користь «Аланти-2», котра прийматиме цей тур на домашній арені СК ДДАЕУ, певним чином може зіграти той факт, що її вже матимуть змогу підтримати з трибун власні уболівальники.

Розклад та результати