До вашої уваги розклад, результати та посилання на відео-трансляції матчів ІІ етапу Кубка України 2020-2021.

Кубок України 2020-2021. ІІ етап. Жінки

Група Ґ (Тернопіль, СК ЗНУ №1)

23 грудня, середа

Галичанка-ЗУНУ - СК Прометей-2-ДДТУ
Волинь-Університет - Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР

24 грудня, четвер

СК Прометей-2-ДДТУ - Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР
Галичанка-ЗУНУ - Волинь-Університет

25 грудня, п'ятниця

Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР - Галичанка-ЗУНУ
Волинь-Університет - СК Прометей-2-ДДТУ

Кубок України 2020-2021. ІІ етап. Жінки

Група Е (Житомир, СК Динамо)

6 листопада, п'ятниця

ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ - ВК Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ
3:0 (25:6, 25:12, 25:9)
Відео матчу

Регіна-МЕГУ-ОШВСМ - Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР
3:0 (25:15, 25:11, 25:20)
Відео матчу

7 листопада, субота

ВК Полісся - Регіна
3:1 (25:20, 25:16, 23:25, 25:13)

ВК Буковинка - Регіна-2
0:3 (15:25, 22:25, 22:25)

8 листопада, неділя

Регіна - ВК Буковинка
3:0 (25:8, 25:16, 25:11)

Регіна-2 - ВК Полісся
0:3 (12:25, 14:25, 23:25)

До наступного етапу виходить ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ" та "Регіна-МЕГУ-ОШВСМ".

 

Група Є (Вінниця, СК ВНМУ)

6 листопада, п'ятниця
Білозгар-Медуніверситет - Хімік
0:3 (17:25, 16:25, 22:25)

7 листопада, субота
Хімік - ВК Полтавчанка-ПНПУ
3:0 (25:11, 25:14, 25:16)

8 листопада, неділя
Білозгар-Медуніверситет
- ВК Полтавчанка-ПНПУ
3:1 (22:25, 25:20, 25:16, 25:15)

До наступного етапу проходить "Хімік" та "Білозгар-Медуніверситет".

 

Група Д (Кам’янське, СК Прометей)

5 листопада, четвер

Університет-ШВСМ - Аланта
0:3 (17:25, 16:25, 18:25)
Відео матчу

СК Прометей - ФОГТЛАНД
3:0 (25:13, 25:11, 25:10)
Відео матчу

6 листопада, п'ятниця

ФОГТЛАНД - Аланта
0:3 (20:25, 24:26, 12:25)
Відео матчу

СК Прометей - Університет-ШВСМ
3:0 (25:13, 25:15, 25:4)
Відео матчу

7 листопада, субота

Університет-ШВСМ - ФОГТЛАНД
3:1 (25:20, 25:22, 22:25, 25:19)
Відео матчу

Аланта - СК Прометей
0:3 (18:25, 18:25, 14:25)
Відео матчу

До наступного етапу проходить СК "Прометей" та "Аланта".

 

Кубок України 2020-2021. ІІ етап. Чоловіки

Група З (Городок, СК Епіцентр)

13 листопада, п'ятниця

ВК Політехнік-Одеса - ВК Дніпро
0:3 (15:25, 12:25, 13:25)

Епіцентр-Подоляни - Бахмут-ШВСМ
3:0 (25:15, 25:18, 25:21)

14 листопада, субота

Бахмут-ШВСМ - ВК Дніпро
1:3 (13:25, 18:25, 28:26, 22:25)

Епіцентр-Подоляни - ВК Політехнік-Одеса
3:0 (25:112, 25:14, 25:19)

15 листопада, неділя

ВК Політехнік-Одеса - Бахмут-ШВСМ
0:3 (17:25, 14:25, 15:25)

ВК Дніпро - Епіцентр-Подоляни
0:3 (15:25, 20:25,18:25)

До наступного етапу проходить ВК "Дніпро" та "Епіцентр-Подоляни".

 

Група Є (Полтава, СЗ Завод медичного скла)

6 листопада, п'ятниця
СК Радіус-СДЮСШОР №2 - ВСК МХП-Вінниця
0:3 (11:25, 20:25, 15:25)

7 листопада, субота
ВСК МХП-Вінниця - ВК Решетилівка
0:3 (15:25, 21:25, 22:25)
Відео матчу

8 листопада, неділя
СК Радіус-СДЮСШОР №2 - ВК Решетилівка
0:3 (20:25, 13:25, 18:25)

До наступного етапу проходить ВК "Решетилівка" та ВСК "МХП-Вінниця".

 

Група Ж (Тернопіль, СК ЗНУ №1)

6 листопада, п'ятниця
ДСО-ЗУНУ
- Хотинські козаки
3:2 (25:19, 23:25, 25:27, 25:18, 17:15)
Відео матчу

7 листопада, субота
Хотинські козаки
- Донбас
3:0 (25:18, 27:25, 25:16)

8 листопада, неділя
ДСО-ЗУНУ
- Донбас
3:0 (25:19, 25:16, 25:15)

До наступного етапу проходить ДСО-ЗУНУ та "Хотинські козаки".

 

Група К (Львів, СК Техколедж ЛНТУ)

6 листопада, п'ятниця

Новатор - ВК Нікополь
3:2 (25:20, 20:25, 23:25, 26:24, 15:6)

Буревісник-ШВСМ - Булава
3:0 (25:16, 25:20, 27:25)

7 листопада, субота

Булава - ВК Нікополь
3:2 (25:19, 25:18, 21:25, 23:25, 15:13)

Буревісник-ШВСМ - Новатор
3:2 (25:22, 21:25, 20:25, 25:11, 15:12)

8 листопада, неділя

ВК Нікополь - Буревісник-ШВСМ
1:3 (16:25, 22:25, 31:29, 17:25)

Новатор - Булава
3:0 (25:22, 25:19, 25:21)

До наступного етапу проходить "Буревісник-ШВСМ" та "Новатор".