До вашої уваги розклад, результати та посилання на відео-трансляції матчів IІІ раунду Кубку України-Дмарт сезону 2021-2022 серед жіночих та чоловічих команд.

Кубок України-Дмарт 2021-2022. Жінки. ІІІ етап. Чвертьфінал

Група Л (смт Слобожанське, СК "Слобожанський")

28 січня, п’ятниця

16:00 Хімік – Волинь-Університет-ОДЮСШ

18:30 СК Прометей – ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ

29 січня, субота

16:00 ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ – Волинь-Університет-ОДЮСШ

18:30 СК Прометей – Хімік

30 січня, неділя

11:00 Хімік – ВК Полісся-ШВСМ-ЖДУ

13:30 Волинь-Університет-ОДЮСШ – СК Прометей

До "Фіналу чотирьох" вийдуть по дві команди з кожної групи.

Група К (Запоріжжя, СК ЗНУ)

14 січня, п’ятниця

Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ – ВК Полтавчанка-ПНПУ - 3:0 (25:13, 25:11, 25:17)

Відео матчу

15 січня, субота

ВК Полтавчанка-ПНПУ – Аланта - 0:3 (20:25, 14:25, 18:25)

Відео матчу

16 січня, неділя

Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ – Аланта - 1:3 (25:20, 22:25, 23:25, 15:25)

Відео матчу

До "Фіналу чотирьох" виходять "Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" (Запоріжжя) та "Аланта" (Дніпро).

 

Кубок України-Дмарт 2021-2022. Чоловіки. ІІІ етап

Група М (Тернопіль, ФОК ДЮСШ ігрових видів спорту)

21 січня, п’ятниця

ДСО-ЗУНУ-Динамо – МСК Дніпро - 0:3 (19:25, 19:25, 22:25)

Відео матчу

22 січня, субота

МСК Дніпро – Епіцентр-Подоляни - 0:3 (16:25, 23:25, 18:25)

Відео матчу

23 січня, неділя

ДСО-ЗУНУ-Динамо – Епіцентр-Подоляни - 0:3 (17:25, 18:25, 22:25)

Відео матчу

До ІV раунду (чвертьфіналу) пройшли МСК "Дніпро" (Черкаси) та "Епіцентр-Подоляни" (Городок).

 

Група Н (Дніпро, СК "Олімпія")

21 січня, п’ятниця

Буревісник-ШВСМ – Хотинські козаки - 3:0 (25:19, 25:19, 27:25)

Відео матчу

Барком-Кажани – ВК Дніпро-Прометей - 3:2 (22:25, 15:25, 25:19, 25:16, 16:14)

Відео матчу

22 січня, субота

Барком-Кажани – Буревісник-ШВСМ - 3:0 (25:20, 25:20, 25:18)

Відео матчу

ВК Дніпро-Прометей – Хотинські козаки - 3:1 (25:13, 25:21, 23:25, 25:18)

Відео матчу

23 січня, неділя

Хотинські козаки – Барком-Кажани - 0:3 (18:25, 15:25, 17:25)

Відео матчу

Буревісник-ШВСМ – ВК Дніпро-Прометей - 0:3 (17:25, 18:25, 22:25)

Відео матчу

До ІV раунду (чвертьфіналу) пройшли ВК "Дніпро-Прометей" (Дніпро) та ВК "Барком-Кажани" (Львів).

 

Група О (Нова Каховка)

21 січня, п’ятниця

Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ – Юракадемія - 0:3 (20:25, 23:25, 25:27)

Відео матчу

22 січня, субота

Юракадемія – ВК МХП-Вінниця - 2:3 (26:28, 25:19, 19:25, 25:22, 11:15)

Відео матчу

23 січня, неділя

Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ – ВК МХП-Вінниця - 0:3 (22:25, 14:25, 12:25)

Відео матчу

До ІV раунду (чвертьфіналу) пройшли "Юракадемія" (Харків) та ВК "МХП-Вінниця" (Тростянець).

 

Група П (Бахмут)

21 січня, п’ятниця

Житичі-Поліський університет – ВК Бахмут-ШВСМ - 3:0 (25:19, 25:16, 25:15)

Відео матчу

ВК Решетилівка – ВСК МХП-Вінниця - 3:2 (26:28, 22:25, 25:15, 25:18, 15:13)

Відео матчу

22 січня, субота

ВК Бахмут-ШВСМ – ВСК МХП-Вінниця - 2:3 (26:24, 23:25, 17:25, 27:25, 12:15)

Відео матчу

Житичі-Поліський університет – ВК Решетилівка - 1:3 (25:22, 18:25, 25:27, 20:25)

Відео матчу

23 січня, неділя

ВСК МХП-Вінниця – Житичі-Поліський університет - 0:3 (18:25, 15:25, 21:25)

Відео матчу

ВК Решетилівка – ВК Бахмут-ШВСМ - 3:1 (19:25, 25:19, 25:18, 25:19)

Відео матчу

До ІV раунду (чвертьфіналу) пройшли ВК "Житичі-Поліський університет" (Житомир) та ВК "Решетилівка".