Підопічні Віталія Стаднікова у драматичному матчі за третє місце обіграли суперників з Чернігова і другий рік поспіль опинилися на п'єдесталі.

«Буревісник-ШВСМ» -- «Дніпро» -- 2:3 (23:25, 25:23, 25:23, 23:25, 9:15)

«Буревісник»: Дикун, Прохоренко, Данілов, Борисенко, Татаренко, Гладенко; Старченко (л), Чуб (л), Чмирьов, Копич, Сірий, Каліберда. Тренер – Микола Благодарний.   

«Дніпро»: Колпаков, Богатирьов, Шкут, Бондар, Остроумов, Терещук; Романцов (л), Кутов (л), Сухінін, Коновалов. Тренер – Віталій Стадніков.

Судді: М.Мельник (Івано-Франківськ), В.Козловський (Тернопіль).

Тривалість матчу: 127 хв. (28+30+26+28+15)

27 грудня. Львів. Палац спорту «Галичина». 195 глядачів.

 

До вашої уваги по гарячих слідах коментарі учасників зустрічі.

Микола БЛАГОДАРНИЙ (головний тренер «Буревісника»): 

«Якщо брати загалом, то у цих двох матчах – суботньому з «Локомотивом» та недільному з «Дніпром» -- ми зіграли непогано, але цього «непогано» не вистачило для здобуття хоча б третього місця. Якість гри оцінюється за здобутим результатом. На жаль, здобутки у Кубку обмежилися для нас виходом до «Фіналу чотирьох», хоча це також саме по собі – неабияке досягнення. У деяких партіях в поєдинку за бронзу нам вдавалася гра, однак недостатньо добре діяли зв'язки і нижче свого рівня зіграли лідери команди».

Віталій СТАДНІКОВ (головний тренер «Дніпра»)

«Третього місця у Кубку України наша команда досягає другий рік поспіль. Чесно кажучи, рік томуиця висота підкорилася нам легше, ніж сьогодні. На випробуванні залу перед півфіналом ми втратили основного зв'язуючого, який підвернув ногу. Його відсутність далася взнаки в негативному плані – якість передач страждала. Якщо додати травми Богатирьова, Воробея протягом сезону, то кадрові проблеми, на жаль, досить відчутні… У матчі з «Буревісником» ми припустилися чималої кількості невимушених помилок, і це основна причина того, чому матч тривав аж п'ять партій. Відзначу, що чернігівчани – серйозні суперники, і поєдинки з ними завжди складаються важко. Ключовий момент матчу за бронзу – середина четвертої партії, коли ми спочатку поступалися, але зуміли зрівняти рахунок та витягнули сет».

Володимир КОБИЛЬСЬКИЙ (президент «Дніпра»):

«Нашу команду напевно вже можна назвати кубковою (посміхається) – другий рік поспіль виборюємо бронзові нагороди! Я дуже хвилювався, емоційно переживав всі моменти ігор. Шкода, що програли півфінал «Баркому», та добре, що хлопці виправилися наступного дня і здолали команду з Чернігова. За третє місце наші тренери та гравці заслужили преміальні! Сподіваюся, що ми скажемо своє вагоме слово і в чемпіонаті Суперліги. Там уся боротьба ще попереду…»