26 та 27 грудня відбудеться головна подія року що минає.Львів приймає гостей з Харкова, Чернігова та Дніпропетровська, щоб визначити переможця кубку України

Можна вже з впевненістю сказати, що цей кубок суттєво відрізняється від усіх попередніх. Вперше за 10 років фінальний етап проводиться за межами Харкова. Захищати титиул «Локомотив» буде на майданчику львівських «кажанів», котрі амбіційно та з великим бажанням прагнуть виграти свій перший серйозний титул. Але давайте не будемо забігати вперед та розглянемо для початку півфінальні пари.

26 грудня
14:30. «Локомотив» (Харків) – «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів)

У першому матчі силами будуть мірятись гігант українського волейболу харківський «Локомотив» та команда педагогічного університету з міста Чернігова. Більшість спеціалістів віддає впевнену перемогу харківянам, проте хлопці з Чернігова прибули до міста Лева явно не номер відбувати та спробують показати все на що здатні. Буревісник завжди славився своїм характером, дружністю та боротьбою до останнього мяча. Особливо це стосується гри команди  у домашніх стінах. Легкою прогулянкою півфінал для харків’ян не буде.

 

17:00. «Барком-Кажани» (Львів) – «Дніпро» (Дніпропетровськ)

Другого фіналіста між собою будуть визначати господарі майданчику львівські «Кажани» та бронзовий призер минулорічного кубку України дніпропетровський «Дніпро». В цій парі прогнозується гостра та цікава боротьба, оскільки, як на мене суперники майже рівні та обом є що доказувати своєю грою. «Дніпро» не проти обміняти бронзові медалі на дорожчі, а «Барком» здобути свої перші кубкові нагороди. Безумовно рідний зал та публіка будуть гнати вперед «кажанів» зі стартових очок, тому «Дніпру» потрібно витримати стартовий тиск, освоїтись і показати свою гру. Матчі в Чемпіонаті України між цими суперниками були захопливими та інтригуючими до останнього очка. Надіємось на цей раз волейболісти подарують нам не гірші розіграші та емоції.  

Тож як ми бачимо вихідні у Львові пройдуть по-волейбольному. Запрошуємо всіх відвідати палац спорту «Галичина» та насолодитись грою найкращих волейбольних колективів України.

Онлайн-трансляцію всіх матчів можна знайти на офіційному сайті клубу «Барком-Кажани»:

http://kazhany.lviv.ua/

Фінальний матч на телебаченні покаже телеканал «Спорт-1»

 

Кубок України