Четвертий тур чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Вищої ліги відбудеться у Львові та Харкові.

У столиці Галичини силами поміряються команди з підгрупи «А»: «Барком-Кажани-2» (Львів), «Новатор» (Хмельницький), «Педуніверситет-ШВСМ» (Чернігів) та «Колос-Родничок» (Новоселиця).  

Тур триватиме з п’ятниці по неділю (19- 21 лютого). У першому ігровому дні зустрінуться команди «Новатор» та «Педуніверситет-ШВСМ» , а також наші «Барком-Кажани-2» і «Колос-Родничок» поєдинки розпочнуться о 16:00 та 18:00 відповідно.

У другому ігровому дні на майданчику зійдуться «Педуніверситет-ШВСМ» та «Барком-Кажани-2», а також «Новатор» і «Колос-Родничок». Поєдинки цього дня також розпочнуться о 16 та 18 годині.

Третій день 4-го туру подарує глядачам протистояння між «Педуніверситетом-ШВСМ» та «Колосом-Родничок» гра розпочнется о 10: 00. У другому матчі дня зійдуться «Барком-Кажани-2» і «Новатор»  команди вийдуть на паркет о 12:00.

Додамо, що усі матчі відбудуться на паркеті Технологічного коледжу НЛТУ (вул. Пулюя, 20). Вхід на усі поєдинки безкоштовний.

Також нагадаємо, що після трьох турів Вищої ліги львівські «Барком-Кажани 2» посідають у турнірній таблиці третю сходинку маючи у своєму активі 9 очок.  Лідером групи «А» є хмельницький «Новатор»

vischaya liga

По матерiалам прес-служби ВК "Барком-Кажани"