Другий ігровий день першого туру фінальної частини в вищій волейбольній лізі видався цікавим та дещо несподіваним на результати.

Сьогодні, 12 березня, в хмельницькому спорткомплексі "Новатор" відбулися другі матчі одного з двох турів фінальних протистоянь у вищій лізі з волейболу. І після них турнірну таблицю "фіналу чотирьох" одноосібно посів хмельницький "Новатор".

Та спочатку на майданчику зійшлися команди, які програли свої перші матчі - харківський "Локомотив ХДВУФК №1" та "Родничок-Колос" з Новоселиці Чернівецької області. Фаворитом протистояння вважали харків'ян, але... Буковинці стоврили міні-сенсацію та виграли матч з рахунком 3:0.

Novator vs Bahmut

А ось у другому поєдинку зіграли на той час лідери фінальної частини - артемівський "Бахмут" та хмельницький "Новатор". Більшість глядачів, звісно, очікували на перемогу господарів, в яких і сьогодні була шалена підтримка трибун.

У першій партії команда з Донеччини виглядала значно зібранішою, а тому постійно вела в рахунку. Та за рахунку 19:22 стало зрозуміло, що наврядчи гравці "Бахмуту" віддають дебютну партію. Так воно і сталося - 22:25 і артемівські волейболісти дещо несподівано повели в матчі.

Друга партія видалася доволі нервовою. Команди йшли очко в очко, і лише ближче до завершення господарям майданчика вдалося вирватися на чотири пункти вперед - 18:14. І, схоже, стався не лише переламний момент у партії, а й в усій грі - хмельничани виграли 25:17 та не збиралися надалі поступатися.

Novator vs Bahmut

У третій партії господарям, перед якими стоїь завдання після тривалої перерви повернутися до елітного дивізіону Суперліги, також було нелегко. Гра знову йшла очко в очко. Але недовго. Склалося враження, що гравці "Бахмуту" виснажилися морально. Вони почали частіше помилятися. Та й хмельничани додали. Удари Дмитра Федоренка, Ярослава Заїки, Юрія Паласюка, Михайла Главчука все частіше приносили очки "Новатору" та деморалізували суперника. А звідси і відрив "Новатора" в рахунку у 5-6 очок, а згодом і в усі десять. 25:15 в партії та 2:1 у матчі.

Novator vs Bahmut

Якби донеччани виграли четверту партію, то невідомо як би завершився матч. Але гравці "Новатора" відчули смак перемоги і... не лише впевненіші грали, а й навіть демонстрували супернику різні хитрощі. То Андрій Перепадя несподівано скидав "смугастого", то Віалій Сосимович, якому вже 44 роки, "дурив" молодь з Артемівська, коли вистрибуючи над сіткою просто пропускав м'яча, який презимлявся на майданчику "Бахмута". У підсумку 25:15 в партії та 3:1 у матчі.

Після двох поєдинків хмельницький "Новатор" лідирує з шістьма очками. Другими йдуть волейболісти "Бахмута", третіми - "Родничка-Колоса". В обох цих командах по три бали. А ось "Локомотив ХДВУФК №1" із Харкова, на майдачнику якого відбудуться матчі другого туру, поки що з нулем у графіки очки. Та все може змінити останній ігровий день у Хмельницькому. 13 березня о 10.00 харків'яни зіграють із командою з Артемівська, а "Новатор" о 12.00 спробує здобути третю перемогу. Цього разу над командою з Новоселиці.

За матерiалами ye.ua