«Новатор-2-Прикордонник» ще більше зміцнив своє одноосібне лідерство.

Перший післяноворічний тур у чоловічій «вишці» вийшов дуже цікавим та подарував кілька результатів, котрі цілком можна охарактеризувати як дещо сенсаційні.

Насамперед, інтригував поєдинок «Новатор-2-Прикордонник» - «Політехнік-Одеса». Напередоні нього із обох команд дійшли цікаві новини: лідери хмельниччан днем раніше досить успішно відіграли в складі основної команди проти «Фаворита», а табір одеситів залишив відомий бомбардир, який остаточно «прописався» у суперліговому ВК «МХП-Вінниця». Передматчева картина, нібито, складалася на користь «прикордонників», проте цікавило питання: чи не занадто сил витратили їхні провідні виконавці під час поєдинку в рамках Суперліги? Виявилося, що не занадто...

Взагалі, колектив Євгена Бородаєнка, який проголошував завдання боротися за путівку до Суперліги, вже просто не мав права втрачати очки. Інакше його турнірне становище ставало би досить незавидним. Тож одесити докладали на майданчику максимум зусиль і після трьох партій вели перед – 25:20, 25:27, 25:22. Але й хмельничани втрачати статус лідерів дуже не хотіли. Тож у четвертому сеті зуміли знову на повну закрутити ігрову інтригу, нарешті, схиливши в ньому шальки терезів на свій бік – 25:23. Ну, а на тай-брейку сил у резервістів «Новатора» виявилося більше – 15:12. Таким чином, вони зберегли одноосібне лідерство. До того ж воно ще й зміцнилося, оскільки несподіваних поразок зазнали його найближчі переслідувачі...

Тут, насамперед, здивували «Житичі». Маючи досить потужний і досвідчений склад, житомиряни якраз і вважаються об’єктивно найреальнішими претендентами на підвищення в класі. І в протистоянні з ВСК «МХП-Вінниця» підтверджували серйозність своїх намірів, на класі та характері «видряпавши» дві стартові партії – 26:24 і 25:23. Однак надалі їхнім суперникам якось вдалося перехопити ініціативу, і в трьох наступних сетах успіх був уже на боці вінничан – 25:22, 25:17, 15:12.

За таких обставин «Житичі» реально могли втратити в таблиці навіть другу сходинку. Та раптово допомогла «Булава», котра впевнено здолала «Локомотив-ХДВУФК №1» - 3:0. Тож житомиряни видихнули з певним полегшенням, певно, як і гравці «Політехнік-Одеси», які паралельно без надзусиль здолали опір одного з аутсайдерів – «Інваспорт-Метеора» - 3:0. Проте насправді одеситам радіти було особливо нічому, оскільки у цьому турі «Булава» здолала ще й КП ВК «Дніпро» - 3:1, а досить міцний «Олюртранс» не залишив шансів ВК «Бахмут-ШВСМ» - 3:1 і «Зміївському енергетику» - 3:0.

Таким чином, нині шістка лідерів у таблиці має наступні показники: «Новатор-2-Прикордонник» - 10 перемог і 28 очок (після 10 матчів), «Житичі» - 8 перемог і 26 очок (10), «Локомотив-ХДВУФК №1» - 8 перемог і 24 очки (10), «Олюртранс» - 7 перемог і 22 очки (11), «Булава» - 7 перемог і 20 очок (11), «Політехнік-Одеса» - 6 перемог і 20 очок (10).

tablica

Отже, у наступному 6-му турі, матчі якого заплановані на 23-24 лютого, особливого значення набувають протистояння «Новатор-2-Прикордонник» - «Локомотив-ХДВУФК №1», «Житичі» - ВК «Бахмут-ШВСМ», ВСК «МХП-Вінниця» - Олюртранс» та «Політехнік-Одеса» - «Булава». Очікується те ще видовище!