У Харкові житомирська команда здобула три переконливі перемоги.

Стартовий тур «Фіналу чотирьох» пройшов за явної переваги однієї з команд. А саме – ВК «Полісся». Втім, це й не дивно, оскільки житомирський колектив ще на початку сезону проголосив однозначний курс на здобуття чемпіонських медалей та підвищення в класі. Й крокував до здійснення цієї мети переконливим маршем. Ось і зараз у Харкові підопічні Анатолія Казьмерчука зіграли, можна сказати, по-чемпіонськи.

Спочатку «під роздачу» житомирянкам потрапили спортсменки «Орбіта-Спортінтернату» - 3:0 (25:17, 25:16, 25:15). Щоправда, для запоріжанок, здається, сам факт потрапляння до «Фіналу чотирьох» уже можна вважати успіхом. На більше вони, схоже, не розраховували апріорі, надалі також зазнавши поразок від «Полтавчанки» – 1:3 та ХОВУФКС – 0:3. У свою чергу, харків’янки не залишили жодних шансів представницям Полтави – 3:0 (25:21, 25:10, 25:23). Таким чином, особливого значення набувало очне протистояння ВК «Полісся» - ХОВУФКС...

Підопічні Ольги Ахлестіної та Станіслава Люгайла спробували скласти головному фавориту чемпіонату гідну конкуренцію. І це в них більш-менш вийшло. Принаймні, господарки туру виграли стартовий сет – 25:21. Але коли житомирянки розлютилися самі на себе та включилися у гру на повну, захист суперниць одразу ж дав збій. Тож три наступні партії залишился за ВК «Полісся» - 25:15, 25:10, 25:21, а разом із тим і весь матч – 3:1. 

Отже, залишався ще поєдинок житомирьської команди проти полтавської. Та дівчатам під керівництвом Анатолія Воліченка також не вдалося поставити перед підопічними Анаталія Казьмерчука нерозв’язних питань. Марина Лемешева і компанія без зайвих клопотів оформили собі у Харкові третю перемогу – 3:0 (25:13, 25:15, 25:15).

Таким чином, у вирішальному турі, що відбудеться 29-31 березня у Житомирі, для дострокового здобуття чемпіонського титулу ВК «Полісся» достатньо буде знову перемогти ХОВУФКС...

ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ + ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ