Столична команда продовжила у турнірі впевнену переможну ходу.

Заключні матчі звітного туру мали остаточно визначити лідера передноворічної частини чемпіонату. Нагадаємо, що тиждень тому «Аланта» та ВК «Полтавчанка» свій шанс використали на повну, почергово розгромивши «Львів’янку-ЛДУФК-СКІФ» та «Буковинку-ДЮСШ №4» - по 3:0. Але, зрештою, все залежало від виступів «Легенди-Wnet», яка цього уїк-енду на домашній арені НУБІП зустрічалася зі збірною Харківської області та «Харків’янкою-ХНПУ»…  

Певно, киянки дуже хотіли реабілітуватися за нещодавній невдалий результат у 2-му раунді Кубка України, де підопічні Марини Харчинської втратили реальну нагоду пробитися до наступного етапу змагань, дещо несподівано зазнавши поразки від ВК «Полтавчанка». Бо нині представницям Харкова довелося несолодко.

Спочатку господарки майданчику зломили впертий опір волейболісток Харківського національного педагогічного університету. Підопічні Євгенії Стрельникової намагалися чинити гідний опір, проте у кульмінаційні моменти кожної партії Наталія Шумейко, Ксенія Мазур та їхні партнерки діяли точніше. Тому, зрештою, й досягли успіху – 3:0 (25:21, 25:18, 25:14).

А наступного дня «Легенда-Wnet» розвіяла надії спортсменок збірної Харківської області. Ті боролися на совість, а у другій партії навіть тривалий час вели в рахунку та мали чотири сетболи, проте нанести вирішальний удар так і не спромоглися. А в третій партії нервову кінцівку киянки собі вже не дозволили. Тож – 3:0 (25:13, 29:27, 25:21).

Залишається додати, що у Києві волейболістки обох харківських команд «відігралися» на спортсменках збірної України U-16, почергово здолавши їх з однаковим рахунком – 3:0.

Таким чином, не дозволивши собі у шести матчах віддати суперницям бодай одну партію, «Легенда-Wnet» записала до свого активу 18 очок і буде зустрічати новорічні свята в статусі одноосібного лідера. «Аланта» та ВК «Полтавчанка», які здобули по п’ять перемог та зазнали поразок якраз від столичного клубу, мають на три очки менше.

У 4-му турі, матчі якого відбудуться 25 січня – 2 лютого, особливий інтерес викликатиме одразу ціла серія поєдинків: «Аланта» - «Южанка-ДЮСШ №5-МФУВК-ЧДУ», ВК «Полтавчанка» - «Орбіта-Спортінтернат», «Южанка-ДЮСШ №5-МФУВК-ЧДУ» - ВК «Полтавчанка», «Орбіта-Спортінтернат» - «Аланта», а також ігри «Легенди-Wnet» проти ВК «Буковинка-ДЮСШ №4» та «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ». Адже всі вони багато в чому позначаться на розташуванні колективів у провідному квартеті…

Детальніше про результати матчів 3-го туру у жіночій вищій лізі можна дізнатися за посиланням.