Сьогодні у Харкові на майданчику малого залу ФСК «Локомотив» стартує другий, заключний тур фінального етапу чемпіонату України серед команд вищої ліги.

Команди, які виборюють 1—4 місця у другому за силою українському дивізіоні, зіграють протягом трьох днів між собою кожна з кожною.

Нагадаємо, що фінальний етап цьогорічного чемпіонату України у вищій лізі складається з двох турів. Ігри першого туру були зіграні 11—13 березня у Хмельницькому. Максимальну кількість очок – дев’ять – тоді набрали господарі туру – гравці місцевого «Новатора».

Інші три команди розподілили турнірні пункти у першому турі між собою порівну: «Бахмут» з Донецької області і з однойменного міста (із початку цього року назва Артемівськ не використовується), харківський «Локомотив ХВУФК №1» та «Родничок-Колос» з Новоселиці Чернівецьої області мають по три очки.

Таким чином, хмельницький «Новатор» має найкращі шанси на здобуття золотих медалей вищої ліги – для цього підопічним Романа Ковальчука достатньо виграти у перших двох поєдинках харківського туру.

Якщо ні, то вирішальною стане зустріч в останній ігровий день, у неділю, коли хмельниччани зустрінуться з господарями – другою командою «Локомотива». Остання, до речі, на цьому тижні підсилена кількома гравцями молодіжної збірної України, серед яких є вже знаний майстер Олег Плотницький. Після завершення туру Олег та його партнери повернуться у тренувальний табір «молодіжки» і разом з нею наступного тижня вирушать до Словенії для участі у 2-му раунді кваліфікації чемпіонату Європи (U-20).

Також нагадаємо, що, згідно регламенту, дві кращі команди чемпіонату вищої ліги отримають право участі у перехідному турнірі, де до них приєднаються два аутсайдери Суперліги – «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів) та «Фаворит» (Лубни»). Ця четвірка потім і розіграє дві путівки до елітного дивізіону на сезон 2016—2017 років.

Вища ліга. Фінальний етап

2-й тур

25 березня

15.00 «Новатор» (Хмельницький) — «Родничок-Колос» (Новоселиця)

17.00 «Бахмут» — «Локомотив ХДВУФК №1» (Харків)

26 березня

12.00 «Новатор» — «Бахмут»

14.00 «Локомотив ХДВУФК №1» — «Родничок-Колос»

27 березня

11.00 «Бахмут» — «Родничок-Колос»

13.00 «Локомотив ХДВУФК №1» — «Новатор»

За матерiалами прес-служби ФВУ