Боротьба за потрапляння до «Фіналу чотирьох» стає ще більш непередбачуваною.

Звітний тур вийшов тривалим у часі і, власне, заключні його матчі відбудуться аж 17-18 грудня. Проте та серія поєдинків, що вже відбулася, виявилася дуже цікавою і ознаменувалася кількома знаковими результатами. Насамперед, в очних протистояннях поточних лідерів, де сталося кардинальне, здається розділення. Тобто, якщо участь двох команд у майбутньому «Фіналі чотирьох» сумнівів уже фактично не викликає, що на дві інші путівки тепер реально претендують, щонайменше, шість колективів…

Звичайно, у центрі уваги, насамперед, опинився «міжсобойчик» квартету поточних, на той момент, лідерів чемпіонату, який приймала Вінниця. Але, хоч як парадоксально, гострої інтриги на майданчику не сталося. Надто вже очевидною була перевага «Білозгар-Медуніверситету» та ВК «Полісся-2» над «ФОГТЛАНД» та «Южанкою ЧНУ-ДЮСШ №5 МФКФК». Як наслідок, чотири рази у протоколах був зафіксований однаковий рахунок – 3:0.

Зокрема ж місцева команда абсолютно домінувала на прийомах і блоках, до речі, перегравши за останнім компонентом одеську команду – 11:1, а миколаївську – 8:1. Ну й, безсумнівно, вчергове роль головного бомбардира вправно виконала Валерія Якушева, «відгрузивши» суперникам, відповідно, 22 і 16 очок.

Що ж до ВК «Полісся-2», то, підсилений кількома майстрами з першої команди - Анна Шумейко, Марія Проценко, Дар’я Дуденок тощо, він також не відчув особливих складнощів. Ті ж Шумейко і Проценко забивали м’ячі на різні смаки, та ще й на блоках постаралися на славу.

Відповідно, «Білозгар-Медуніверситет» і ВК «Полісся-2» добряче «відчепили» найближчих переслідувачів у таблиці, із «ФОГТЛАНД» за кількістю перемог зрівнялися «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» та «Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР», а «Южанку ЧНУ-ДЮСШ №5 МФКФК», яка має на одну перемогу менше, за цим показником наздогнав «Спортліцей». Причому рівненська команда цілком могла піднятися ще вище, однак дещо несподівано зазнала поразки від «Харків’янки-ХНПУ» - 1:3.

Взагалі, то вийшов той ще «бойовичок»! Про його азарт і непередбачуваність яскраво свідчать рахунки кожної з партій – 24:26, 25:23, 22:25, 24:26. Як бачимо, харків’янки буквально «вигризли» вирішальні переможні очки. І якби ж їм вистачило сил у такому ж ключі поборотися і з представницями міста Лева, то поточна ситуація в турнірній таблиці стала би ще більш заплутаною. Але «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» (НА ФОТО) на домашньому майданчику втрачати очки аж ніяк не збиралася, тому, начудивши у стартовому сеті, в наступних реваншувалася більше ніж переконливо – 3:1 (19:25, 25:17, 25:11, 25:11). Найбільше в її складі відзначилася Наталія Гончар, яка свої 14 очок набрала із феноменальним відсотком реалізації – 85!

Отже, якщо бойовий арсенал вінницької та житомирської команд для потрапляння до «Фіналу чотирьох» сумнівів уже не викликає, то хто складе їм там компанію – питання абсолютно риторичне. Тим більше, волейболісткам Одеської області, Рівного, Львова, Миколаєва та Білої Церкви серйознішу конкуренцію, ймовірно, складатимуть ще й спортсменки Чернівців. Адже на даний момент за кількістю поразок «Буковинка-ДЮСШ №4» має однаковий показник із «ФОГТЛАНД», «Львів’янкою ЛДУФК-СКІФ» та «Регіною-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР», а 17-18 грудня у заключних матчах туру вона має помірятися силами з аутсайдерами – НУФВСУ і «Метеор-Інваспортом».

Схоже, у трьох турах до завершення регулярного чемпіонату буде неймовірно гаряче…

Детальніше про результати матчів можна дізнатися за наступним посиланням.