Через цей нюанс СК «Прометей-2-ДДТУ» стрімко додав, а ВК «Полісся-2» солідно втратив.

Не надто цікавий, як передбачалося, тур дещо несподівано виявився багатим на несподівані же результати. Зокрема ж і за участю обох лідерів, які майже сенсаційно зазнали поразок від відвертих, на той момент, аутсайдерів. Утім, слово «майже» тут має особливий підтекст, зрозумівши який, можна зрозуміти і причину «майже» сенсаційних результатів…

Коли беззаперечні лідери чемпіонату «Білозгар-Медуніверситет» та ВК «Полісся-2» вирушали на черговий тур до Кам’янського, сенсації апріорі нічого не віщувало. Адже їх очікували матчі з СК «Прометей-2-ДДТУ», який досі ні в кого не вигравав, та «Орбіта-Спортінтернатом», котрий раніше обидві свої перемоги здобув аж у стартовому турі (в тому числі, якраз і над «прометейчиками»). Відповідно, житомирський колектив не потурбувався про традиційне підкріплення гравцями основи (зокрема, цю функцію виконувала Анна Шумейко). Але ж якби житомирянки, як і вінничанки, наперед знали, який «сюрприз» їм приготували господарки туру та запоріжанки!

А ті зробили так само, як раніше у ВК «Полісся-2»: гравців, котрі не мали достатньої ігрової практики в основних командах, елементарно відправили добряче «напрактикуватися» у поєдинках вищої ліги. І ті так «напрактикувалися», що ситуація на горі турнірної таблиці в один момент стала максимально заплутаною…

Отримавши підкріплення в особах ліберо Тетяни Ротар і бомбардира Діани Франкевич, СК «Прометей-2-ДДТУ» одразу ж став по-справжньому конкурентним колективом на рівні «вишки». Бо перша із них дуже продуктивно відпрацювала на прийомах, а друга стала головною «гарматою», яка, зрештою, наколошматила «Білозгар-Медуніверситету» 25 очок, а ВК «Полісся-2» - взагалі 28! У підсумку команда з Кам’янського здолала їх, відповідно, 3:2 (18:25, 25:19, 16:25, 25:22, 15:11) і 3:2 (23:25, 25:14, 25:21, 27:29, 16:14). При цьому вінничанок не врятували 34 очки в активі Валерії Якушевої, а житомирянок – 25 очок Марини Стужук і 19 очок Олександри Матвійчук.

Звичайно, це не означає, що вищезгадані перемоги СК «Прометей-2-ДДТУ» стали наслідком роботи виключно Ротар і Франкевич. Ні, поруч із ними на совість і дуже самовіддано відпрацювали юні спортсменки. Зокрема, змушують звернути на себе увагу плідні старання зв’язуючої Анастасії Горбаченко, центральних блокуючих Кіми Жаркової та Поліни Герасимчук, догравальниці Марії Капланської тощо… Безперечно, поруч із досвідченими партнерками прогресувати їм буде простіше.

Що ж до «Орбіта-Спортінтернату», то її у звітному турі підсилили догравальниця Діана Окоро та зв’язуюча Катерина Гужва. Як результат, та ж Окоро, набравши 22 очки, стала найкращим бомбардиром у матчі з ВК «Полісся-2» - 3:2 (25:20, 18:25, 25:20, 21:25, 15:9). Щоправда, її добре підтримали сестри – Христина та Карина Заблоцькі, які записали на свій рахунок, відповідно, 19 і 15 очок. А ось 20 очок Дарини Стужук і 17 очок Олександри Матвійчук житомирянок знову не врятували.

Щоправда, зусиль Окоро та Гужви не вистачило для успіху і в протистоянні з «Білозгар-Медуніверситетом» - 1:3 (26:24, 19:25, 21:25, 8:25). Бо там знову блиснула снайперською майстерністю Валерія Якушева (31 очко), яку підтримала Дарія Ковальчук (19 очок). Але свою справу у Кам’янському «Орбіта-Спортінтернат» вже зробив, оскільки дві поразки ВК «Полісся-2» дозволили наздогнати її за кількістю перемог одразу чотирьом командам - «ФОГТЛАНД», «Буковинці-ДЮСШ №4», «Львів’янці-ЛДУФК-СКІФ» та «Регіні-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР», які у цьому турі набрали максимум очок. Отже, у двох заключних турах боротьба за потрапляння до «Фіналу чотирьох» набула додаткової інтриги.

А ось «Спортліцею», про який ми згадували в анонсі туру, сил для боротьби за це право не вистачило. Хоча перемога над «Южанкою-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК» була дуже близькою – 2:3 (22:25, 15:25, 25:19, 25:19, 10:15). І потенціал багатьох гравців команди з Білої Церкви є очевидним…

Результати всіх матчів туру можна дізнатися за посиланням.