Не впоравшись із лідерами, поза «Фіналом чотирьох» залишилися «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» і «Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР».

Дива не сталося. В анонсі до вирішального туру «регулярки» ми розповідали, що для потрапляння до четвірки найсильніших командам зі Львова та Рівного було необхідно обов’язково обігрувати будь-кого із дуету лідерів. Та виконати це завдання їм виявилося не під силу. Натомість, у протистоянні з непростими колективами із Харкова, свої шанси не втратили «ФОГТЛАНД» та «Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК»…

Попри те, що «Білозгар-Медуніверситет» достроково забронював за собою одну з путівок до «Фіналу чотирьох», у заключних матчах відбувати номер підопічні Юлії Якушевої не стали. Відповідно, хоча й у напруженій боротьбі, але Валерія Якушева та компанія, з однаковим рахунком – 3:1, почергово здолали опір і «Регіни-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР» (її не врятували навіть 18 очок Софії Палій та 15 очок Валерії Паршиної), і «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ».

Щоправда, у рівнянок та львів’янок ще залишалася надія пробитися до «Фіналу чотирьох» через перемоги над прямим конкурентом – ВК «Полісся-2». Але житомирянки, підсилені гравцями основної команди клубу – зв’язуючою Оленою Грицуняк і догравальницею Юлією Димар, втрачати свого аж ніяк не збиралися. Зрештою, підсилення спрацювало на «ура», і ВК «Полісся-2», обігравши представника Рівного – 3:0 та Львова – 3:1, забронював за собою у підсумковій таблиці друге місце, що дозволяє йому провести 1-й тур «Фіналу чотирьох» удома.

Не впоравшись власними силами, волейболісткам «Регіни-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР» і «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» нічого не лишалося, крім як сподіватися на допомогу обох команд Харкова, котрі почергово зустрічалися з двома іншими претендентами на потрапляння до квартету найсильніших – «ФОГТЛАНД» та «Южанкою-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК». Однак ні «Харків’янка-ХНПУ», ні КЗ «ХПКСП» ХОР нічим їх не порадували. Від одеситок вони зазнали поразок, відповідно, 2:3 та 1:3, а від спортсменок Миколаєва – 1:3 та 0:3.

Таким чином, дві останні вакансії на «Фінал чотирьох» за собою забронювали якраз «ФОГТЛАНД» із «Южанкою-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК». Тепер, разом із «Білозгар-Медуніверситетом» та ВК «Полісся-2», їм належить вирішити долю медалей чемпіонату у двох вирішальних турах, перший із яких прийме Житомир, а другий – Вінниця…

Підсумкова таблиця регулярного чемпіонату виглядає наступним чином:

tablitsa visha liga