Перший тур перехідного етапу розпочнеться в Хмельницькому в п’ятницю, 15 квітня.

Визначальний час для «Новатора» - перехідний турнір за право грати в суперлізі чемпіонату України з волейболу. Перший його тур пройде в Хмельницькому з 15 по 17 квітня. В гості до новоспеченого чемпіона «вишки» приїдуть невдахи елітного дивізіону та дублери найсильнішої команди України харківського «Локомотива».

Перший матч «Новатор» проведе проти відвертого аутсайдера Суперліги. «Фаворит» із міста Лубни в останньому сезоні зумів здобути лише 5 залікових балів. З цим суперником хмельничани зустрічалися наприкінці 2015 року в рамках кубку України. Тоді «новаторці» перемогли. В суботу «Новатор» зіграє із срібним призером вищої ліги. З командою «Локомотив-ХДВУФК №1» хмельницькі волейболісти в поточному сезоні зіграли двічі. В фінальному етапі в першій грі подоляни впевнено перемогли. В останній грі чемпіонату сильнішими виявилися харків’яни. На цю гру «Новатор» виходив вже в ранзі чемпіона.

Головним конкурентом хмельничан можна назвати «Буревісник-ШМВС». Команда з Чернігова до останнього боролася за рятівне місце в суперлізі і своєю грою виділяється на фоні інших суперників. Саме чернігівчани стануть господарями другого туру перехідного етапу, який проходитиме з 22 по 24 квітня. В наступному сезоні в суперлізі гратимуть дві кращі команди. Чи зможуть хмельничани виконати своє головне завдання на сезон і підвищитися в класі? 

За матерiалами vsim.ua