Сьогодні, 22 квітня, стартує 2-й тур перехідного турніру за право грати в Суперлізі у наступному сезоні. Виграють омріяні путівки лише два клуби з чотирьох.

Нагадаємо, у перехідному турнірі беруть участь два аутсайдери Суперліги цього сезону -- чернігівський «Буревісник-ШВСМ» та «Фаворит» із Лубнів, а також дві кращі команди вищої ліги -- хмельницький «Новатор» і харківський «Локомотив ХДВУФК №1». Змагання проходять у два тури. Перший тур команди провели у Хмельницькому минулого тижня. За результатами цих ігор найбільші шанси потрапити до Суперліги мають «Новатор», який здобув перемоги в усіх трьох матчах, та «Буревісник-ШВСМ», що завершив тур лише з однією поразкою.

Для «Новатора» найближчі матчі стануть доленосними: команда може потрапити до Суперліги. А от молодіжна команда харківського «Локомотива», яку до початку турніру експерти називали найбільш ймовірним претендентом на підвищення в класі, вразила неприємно – три поразки поспіль, тож до вирішального туру вона підходить із найгіршим показником. Важко у моральному плані буде й «Фавориту». Колектив з Лубнів є постійним учасником Суперліги останніх сезонів. І якщо у найближчі дні хлопці з Полтавщини не знайдуть свою гру, то наступний сезон проведуть у менш престижному оточенні. 

Отож, сьогодні «Новатор» зіграє з молоддю «Локомотива», а «Буревісник» протистоятиме «Новатору». Завтра, 23 квітня, «Локомотив ХДВУФК №1» зустрінеться з «Фаворитом», а «Новатор» -- із «Буревісником-ШВСМ». А в останній день відбудуться матчі «Фаворит» -- «Новатор» та «Буревісник-ШВСМ» -- «Локомотив ХДВУФК №1».               

За матерiалами прес-служби ФВУ