Команда Віталія Стаднікова з рахунком 3:0 перемогла львівський «Барком-Кажани».

У перших двох партіях відрив господарів над гостями склав усього три м’ячі (25:22, 25:22), а у третьому сеті дніпряни відірвалися від підопічних Яна Суха на п’ять балів (25:20).

Дніпропетровці повели у серії – 1:0, і такий старт півфінального протистояння між цими командами є дещо несподіваним, адже у попередніх очних матчах цього сезону львів’яни незмінно були сильніші. Зрівняти рахунок у серії «Кажани» зможуть рівно за тиждень на домашній арені.

«Дніпро» – «Барком-Кажани» – 3:0 (25:22, 25:22, 25:20)

«Дніпро»: Євстратов, Богатирьов, Шкут, Бондар (к), Сухінін, Терещук; Остроумов (л), Кутов (л), Колпаков.Тренер – Віталій Стадніков.

«Барком-Кажани»: Осадца (к), Шиманський, Кульбіда, Тевкун, Капаєв, Кадюк; Гребенюк, Семенюк, Білан, Флюнт, Резніков, Пилипів. Тренер – Ян Сух.

Судді: М.Медвідь (Запоріжжя), В.Босенко (Суми).

Тривалість матчу: 72 хв. (25+27+20)

22 квітня. Дніпропетровськ. Зал «ПДАБА». 285 глядачів.