Три дні в обласному центрі Волинської області відбуватимуться матчі другого туру фінального етапу жіночої Суперліги з волейболу серед команд другої четвірки.

З 27-го по 29-те квітня у Луцьку між собою зіграють луцький «Континіум-Волинь-Університет», вінницький «Вілозгра-Медуніверситет», рівненська «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» та чернігівський «Педуніверситет-ШВСМ».

Пiсля першого туру беззаперечними лiдерами є луцька команда. Проте головний тренер волинянок Богуслав Галицький перестрахувався, дозаявивши колишніх гравців команди, які зараз виступають в іноземних чемпіонатах Юлію Молодцову та Анну Степанюк.

«Вони виходитимуть за потреби. Першочергово старатимемося награвати наших гравців. В цих матчах ми маємо навчитися грати плей-оффи, кубкові ігри, щоб до наступного сезону підійти в повній бойовій готовності. І справа тут зовсім не в п’ятому місці. Наша молодь – перспективна, але нестабільна. Ми можемо показати класну гру з «Хіміком» чи «Сєвєродонецьком», а програти «Регіні». Аби таких перепадів не було надалі, ми повинні навчитися грамотно грати», - розповів головний тренер лучанок Богуслав Галицький.

Розклад матчів другого туру

27 квітня

14:30 - «Регіна-МЕГУ» - «Білозгар-Медуніверситет»

17:00 – «Континіум-Волинь-Університет» - «Педуніверситет-ШВСМ»

28 квітня

14:30 – «Педуніверситет-ШВСМ» - «Регіна-МЕГУ»

17:00 - «Континіум-Волинь-Університет» - «Білозгар-Медуніверситет»

29 квітня

10:00 - «Білозгар-Медуніверситет» - «Педуніверситет-ШВСМ»

12:00 – «Регіна-МЕГУ» - «Континіум-Волинь-Університет»­­

За матерiалами volynnews.com