Після домашньої поразки у першій грі від «Юракадемії» львівські «Кажани» все ж змогли реабілітуватися перед рідною аудиторією. Рахунок у серії став нічийним – 1:1.

«Барком-Кажани» – «Юракадемія» – 3:1 (25:23, 20:25, 25:18, 25:22)

«Барком-Кажани»: Флюнт, Семенюк, Тевкун, Капаєв, Кадюк, Є.Бокшан; Ю.Бокшан (л), Обребські (л), Гребенюк, Осадца (к), Бібер, Шиманський. Тренер – Ян Сух.

«Юракадемія»: Грюк, Діденко (к), Шульга, Рогожин, Шаповал, Шевченко; Канаєв (л), Бегменко, Д.Романцов, Русін. Тренер – Володимир Романцов.

Судді: С.Гулька (Тернопіль), В.Паршин (Рівне).

Тривалість гри: 112 хв. (28+27+28+29)

14 травня. Львів. Палац спорту «Галичина». 195 глядачів.

У перших двох партіях суперники обмінялися перемогами: «Кажани» взяли перший сет з мінімальною перевагою 25:23, а в другому сильнішими були гості – 25:20. Однак у третій та четвертій партіях підопічні Яна Суха були більш мотивованими і довели справу до кінця – 25:18 та 25:22.

Таким чином, у боротьбі за бронзу чемпіонату – паритет, 1:1. Серія триватиме до трьох перемог, отже на нас очікує ще як мінімум два, а можливо і три матчі. Третій і четвертий поєдинки будуть зіграні у Харкові, на майданчику «Юракадемії», 20–21 травня.