В другий день змагань за 5-8-е місця в жіночій Суперлізі свої другі перемоги здобули «Орбіта» та «Регіна», «Сєвєродончанка» та «Педуніверситет-ШВСМ» мають відповідно по дві поразки.

«Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» - «Педуніверситет-ШВСМ» - 3:1 (25:13, 23:25, 25:16, 25:21)

«Орбіта»: Олійник, Савченко, Пасс, Козиряцька-Середа (к), Яструб, Лучко; Кутнякова (л),  Лапікова. Тренер - Ірина Комісарова.

«Педуніверситет»: Литвинова, Калабура (к), Г.Жула, Коленко, К.Кравчук, Українець; Кімейчук (л), О.Жула, Булавчик, Сергєєва. Тренер – Володимир Жула.

Тривалість матчу: 91 хв. (19+26+21+25).

Судді: М.Хвас (Тернопіль), С.Овчарук (Миколаїв).

7 квітня. Чернігів. Спорткомплекс ЧНПУ. 30 глядачів.

Після впевнено виграної першої партії у другій зав’язалася упорна боротьба, де все вирішилося у самісінькій кінцівці. Чернігівські волейболістки зіграли більш чітко у вирішальних розіграшах. Переможний м’яч забила Карина Кравчук потужним ударом від блоку.

У третій партії після рівного початку – 8:6 до першої технічної перерви на користь «Орбіти», запорізька команда пішла у відрив на подачі Вікторії Олійник – 16:7. Довести справу до кінця було вже справою техніки.

Втім,  «Педуніверситет» чиплявся за матч до останнього, і лише в кінцівці «Орбіта» дотиснула опонента – 25:21. 3:1 – друга перемога запорізької команди.

«Сєвєродончанка» – «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» – 1:3 (26:28, 25:19, 21:25, 22:25)

«Регіна»: Михальчук, Овезгельдієва, Скорохід, Лозінська, Грицуняк (к), Альохіна; Вікторчук (л), Завала. Тренер – Ігор Тартаковський.

«Сєвєродончанка»: Нодиршоєва, Луханіна, Тетенко, М.Лісєєнкова, Юрченко (к), Гавриленко; Петренко (л). Тренер – Гарій Єгіазаров.

Тривалість матчу: 93 хв. (24+22+23+24).

Судді: С.Овчарук (Миколаїв), М.Хвас (Тернопіль).

7 квітня. Чернігів. Спорткомплекс ЧНПУ. 60 глядачів.

Після того, як команди обмінялися перемогами в третій та четвертій партіях гра йшла м’яч в м’яч - до позначки «19». В кінцівках рівненські волейболістки менше помилялися, зокрема в атаці і добилися перемог.

ДЕНЬ ТРЕТІЙ. АНОНС

11.00. «Педуніверситет-ШВСМ» - «Сєвєродончанка»

Матч за те, щоб не бути на останній сходинці. Чернігівська команда зараз на один крок попереду в турнірній таблиці. В ігровому плані, можливо, невеличка перевага команди Володимира Жули в довшій «лаві», адже у Гарія Єгіазарова ії взагалі немає – команди приїхала в Чернігів всімох, рахуючи ліберо.

СУПЕРЛІГА-2016/17 – 2 матчі:+0-2, партії – 2-6, очки – 1-5.

Сєвєродонецьк - 3:2 (25:19, 25:22, 17:25, 22:25, 15:10), 3:0 (25:18, 27:25, 25:23)

Чернігів – 3:0Т (25:0, 25:0, 25:0), 3:0Т (25:0, 25:0, 25:0). Неявка

Результати ігор приводяться від господарів.

СТАТИСТИКА-2014-2017: 6 матчі: +0-6, партії - 4-18, очки - 1-18.

ОСТАННІЙ ОЧНИЙ МАТЧ

Суперліга. 5-й тур

«Сєвєродончанка» – «Педуніверситет-ШВСМ» – 3:0 (25:18, 27:25, 25:23)

«Сєвєродончанка»: Нодіршоєва, Суліма, Ляпка (к), Аксаміт, М.Лісєєнкова, Юрченко; Луханіна. Тренер – Гарій Єгіазаров.

«Педуніверситет»: О.Жула, Калабура (к), Сергеєва, Литвиновська, К.Кравчук, Українець; Кімейчук (л), Соцька, Булавчик. Тренер – Володимир Жула.

Судді: Ю.Кривець (Харків), О.Лобаньова (Харків).

Тривалість матчу: 76 хв. (23+27+26).

26 листопада. Сєвєродонецьк. Льодовий палац. 200 глядачів.

13.00. «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ»

Матч за перше місце після першого туру. Статистика говорить за «Орбіту», яка перемогла «Регіну» в чотирьох очних матчах, зокрема в Рівному. Та й в досвіді запорізька команда має перевагу.

СУПЕРЛІГА-2016/17 – 4 матчі:+0-4, партії – 1-12, очки – 0-12.

Запоріжжя – 3:0 (25:14, 25:23, 26:24), 0:3 (18:25, 14:25, 19:25)

Рівне – 0:3 (23:25, 22:25, 23:25), 1:3 (16:25, 25:23, 19:25, 23:25)

СТАТИСТИКА-2011-2017: 22 матчів: +1-21, партії - 11-63, очки - 4-62.