В заключний день змагань за 5-8-е місця в жіночій Суперлізі «Орбіта» закріпилася на першій позиції в квартеті, а «Сєвєродончанка» здобула першу перемогу.

«Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» - «Сєвєродончанка» - 3:0 (25:16, 25:22, 25:23)

«Орбіта»: Олійник, Савченко, Пасс, Козиряцька-Середа (к), Яструб, Лучко; Кутнякова (л), Ніколайчук (л), Лапікова, Є. Перепич. Тренер - Ірина Комісарова.

«Сєвєродончанка»: Нодиршоєва, Луханіна, Рау, М. Лісєєнкова, Юрченко (к), Гавриленко; Петренко (л). Тренер – Гарій Єгіазаров.

Тривалість матчу: 70 хв. (20+25+25).

Судді: С. Овчарук (Миколаїв), М. Хвас (Тернопіль).

6 квітня. Чернігів. Спорткомплекс ЧНПУ. 30 глядачів.

Начебто суха перемога, але в двох партіях запорізьким волейболісткам прийшлося трохи понервувати. Особливо в третій партій, коли вони вели 23:18, потім 24:20, та дозволили супернику набрати три очки поспіль.

«Педуніверситет-ШВСМ» – «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» – 2:3 (23:25, 21:25, 25:22, 32:30, 8:15)

«Педуніверситет»: О. Жула, Калабура (к), Г. Жула, Коленко, К. Кравчук, Українець; Кімейчук (л), Сергєєва, Лисенко, Литвинова. Тренер – Володимир Жула.

«Регіна»: Михальчук, Овезгельдієва, Скорохід, Лозінська, Грицуняк (к), Альохіна; Вікторчук (л), Завала. Тренер – Ігор Тартаковський.

Тривалість матчу: 118 хв. (24+25+25+30+14).

Судді: М. Хвас (Тернопіль), С. Овчарук (Миколаїв).

6 квітня. Чернігів. Спорткомплекс ЧНПУ. 90 глядачів.

Вiдео огляд матчу

ВIДЕО МАТЧIВ

ФОТО МАТЧУ

Як і передбачалося, у грі чернігівської та рівненської команд відбулася справжня битва. Програвши дві перші партії, «Педуніверситет» буквально на жилах вирвав дві наступні, особливо четверту, де у суперника був матчбол. Але на тай-брейк сил не вистачило – відразу 1:6. Далі - 5:10 та 8:15. Важлива перемога «Регіни», але до розв’язки тут дуже і дуже далеко.

«Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» - «Педуніверситет-ШВСМ» - 3:1 (25:13, 23:25, 25:16, 25:21)

«Орбіта»: Олійник, Савченко, Пасс, Козиряцька-Середа (к), Яструб, Лучко; Кутнякова (л),  Лапікова. Тренер - Ірина Комісарова.

«Педуніверситет»: Литвинова, Калабура (к), Г. Жула, Коленко, К. Кравчук, Українець, Кімейчук (л), О.Жула, Булавчик, Сергєєва. Тренер – Володимир Жула.

Тривалість матчу: 91 хв. (19+26+21+25).

7 квітня. Чернігів. Спорткомплекс ЧНПУ. 30 глядачів.

ВIДЕО МАТЧУ

Після впевнено виграної першої партії у другій зав’язалася завз'ята боротьба, де все вирішилося у самісінькій кінцівці. Чернігівські волейболістки зіграли більш чітко у вирішальних розіграшах. Переможний м’яч забила Карина Кравчук потужним ударом від блоку.

У третій партії після рівного початку – 8:6 до першої технічної перерви на користь «Орбіти», запорізька команда пішла у відрив на подачі Вікторії Олійник – 16:7. Довести справу до кінця було вже справою техніки.

Втім,  «Педуніверситет» чиплявся за матч до останнього, і лише в кінцівці «Орбіта» дотиснула опонента – 25:21. 3:1 – друга перемога запорізької команди.

«Сєвєродончанка» – «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» – 1:3 (26:28, 25:19, 21:25, 22:25)

Тривалість матчу: 93 хв. (24+22+23+24).

7 квітня. Чернігів. Спорткомплекс ЧНПУ. 60 глядачів.

ВIДЕО МАТЧУ

Після того, як команди обмінялися перемогами, в третій та четвертій партіях гра йшла м’яч в м’яч - до позначки «19». В кінцівках рівненські волейболістки менше помилялися, зокрема в атаці, і добилися перемог.

«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» – «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» - 0:3 (11:25, 21:25, 14:25)

«Регіна»: Михальчук, Овезгельдієва, Скорохід, Лозінська, Грицуняк (к), Альохіна; Вікторчук (л), Завала, Дадіжа. Тренер – Ігор Тартаковський.

«Орбіта»: Олійник, Савченко, Пасс, Козиряцька-Середа (к), Яструб, Лучко; Кутнякова (л). Тренер - Ірина Комісарова.

Тривалість матчу: 57 хв. (18+21+18).

Судді: М.Хвас (Тернопіль), С.Овчарук (Миколаїв).

8 квітня. Чернігів. Спорткомплекс ЧНПУ. 50 глядачів.

Зустріч двох локальних лідерів другої четвірки пройшла за відчутної переваги запорізької команди. В першій партії все стало зрозуміло вже в той момент, коли команди добралися до екватору – 4:1, 12:3. У підсумку 25:11. В третій партії все також було вирішено заздалегідь – 12:8, 22:13 та 25:14.

І лише в другій партії все вирішилося в кінцівці. За рахунку 23:21 Поліна Пасс зробила два ейси та принесла перемогу своїй команді – 25:21.

3:0 – «Орбіта» підтвердила, що недарма до останнього боролася за путівку в четвірку кращих. В цій четвірці, як показали ігри  в Чернігові, запорізька команда явний лідер.

«Педуніверситет-ШВСМ» – «Сєвєродончанка» – 2:3 (20:25, 25:21, 25:21, 23:25, 12:15)

«Педуніверситет»: О.Жула, Калабура (к), Г.Жула, Коленко, К.Кравчук, Українець; Кімейчук (л),Сергєєва, Лисенко, Литвинова. Тренер – Володимир Жула.

«Сєвєродончанка»: Нодиршоєва, Рау, Луханіна, Гавриленко, М.Лісєєнкова, Юрченко (к); Петренко (л). Тренер – Гарій Єгіазаров.

Тривалість матчу: 115 хв. (22+23+25+27+15).

Судді: С.Овчарук (Миколаїв), М.Хвас (Тернопіль).

8 квітня. Чернігів. Спорткомплекс ЧНПУ. 110 глядачів.

Коли «Педуніверситет» виграв другу та третю партії, вже напрошувався лейтмотив матчу: «Знов «Сєвєродончанку» вистачило лише на одну партію». Так, принаймні, було напередодні у грі з «Регіною». І це був доволі логічний висновок, враховуючи, що це був вже третій ігровий день, а сєвєродонецька команда всі матчі відіграла всімох.

Але є така якість - морально-вольові, без якої в спорті нічого не доб’єшся. Програючи 17:21 у четвертій партії, підопічні Гарія Єгіазарова за рахунок, перед усім, самовідданої гри у захисті переломили хід зустрічі. Але й, звісно, нападу, де, головну роль, зазвичай, грала Карина Юрченко – два останніх м’ячи на ії рахунку – 25:23.

На тай-брейку «Сєвєродончанка» повела 3:0, але суперник вирівняв гру. Вирішальний ривок при рахунку 10:10 здійснила сєвєродонецька команда. Промах господарок в нападі, удар крізь блок у виконанні Юрченко і нарешті подвійний блок, який закрив постріл Ганни Жули. «+3» - у «Сєвєродончанки».  13:10. Чернігівська команда скоротила відставання – зліт від Олександри Коленко та помилка в нападі у суперника – 13:12. Блок-аут від Юрченко – 14:12. І промах Ганни Жули – 15:12. «Сєвєродончанка» видряпала, можливо, найважливішу перемогу в цьому чемпіонаті та вийшла на 7-е місце в чемпіонаті.